06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ- Αντώνης Λαγός   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑbet- Γιάννης Παπαγεωργίου   
 17:00   ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ - Βασίλης Μότσης   
 18:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 19:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ- Γιώργος Παχάκης, Βασίλης Παπανικολάου
  19:00-21:00 Γιωργος Παχακης Βασιλης Παπανικολαου   
 21:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ- Άκης Παναγιωτόπουλος , Δημήτρης Μαλισιώβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Μιχάλης Λαδόπουλος   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ- Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  19:00-20:30 Γιωργος Παχακης Βασιλης Παπανικολαου 20:30-22:00 Αντωνης Τζαβαρας Χρηστος Σαραντος 22:00-24:00 Ακης Παναγιωτοπουλος Δημητρης Μαλισιωβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Μώρος, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ- Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  19:00-20:30 Γιωργος Παχακης Βασιλης Παπανικολαου 20:30-22:00 Αντωνης Τζαβαρας Χρηστος Σαραντος 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 09:00   ΠΡΩΪΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 10:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης   
 11:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ- Γιώργος Μυρισκλάβος, Φώτης Παρόλας   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 13:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς, Βασίλης Μότσης   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος, Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Δημήτρης Μαλισιώβας   
 21:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  21:00-22:00 Αντωνης Τζαβαρας 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα