06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Μιχάλης Λαδόπουλος, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ- Γιάννης Σαντοριναίος, Βασίλης Παπανικολάου   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Μπάμπης Παπάζογλου   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Φώτης Παρόλας, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Μότσης   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 19:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-Μπαμπης Πλαγος   
 22:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 00:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 02:00   Έλληνες Συνθέτες - Άγγελος Σταθόπουλος   
 04:00   ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης (Αρχείο ΕΡΤ)   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 09:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Μπάμπης Παπάζογλου   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Φώτης Παρόλας, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Μότσης   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 19:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-Μπαμπης Πλαγος   
 22:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 00:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 02:00   Έλληνες Συνθέτες - Άγγελος Σταθόπουλος   
 04:00   ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης (Αρχείο ΕΡΤ)   
 06:00   Τα μονοπάτια της Ελλάδας - Μπάμπης Κοκώσης   
 07:00   ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ- Τάσος Αντωνίνης   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   DUM SPIRO GOAL - Σπύρος Τσάμης   
 13:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 15:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Μότσης   
 17:00   ΜΠΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ...- Χρήστος Κοντός, Βασίλης Παπανικολάου   
 20:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Άγγελος Στίμος   
 22:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 00:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 02:00   Έλληνες Συνθέτες - Άγγελος Σταθόπουλος   
 04:00   ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ - Νίκος Κουνούπης   
 06:00   Τα μονοπάτια της Ελλάδας - Μπάμπης Κοκώσης   
 07:00   ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ- Τάσος Αντωνίνης   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   DUM SPIRO GOAL - Σπύρος Τσάμης   
 13:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 15:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Μότσης   
 17:00   ΜΠΑΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ...- Χρήστος Κοντός, Βασίλης Παπανικολάου   
 20:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Άγγελος Στίμος   
 22:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 00:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 02:00   Έλληνες Συνθέτες - Άγγελος Σταθόπουλος   
 04:00   ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ - Νίκος Κουνούπης   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα