06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ-Γιαννης Σαντοριναιος,Κωστας Κουκουλας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Λευτέρης Σαρελάκος- Φώτης Παρόλας   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιάννης Παπαγεωργίου   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ - Βασίλης Μότσης   
 18:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  19:00-20:30 Γιωργος Παχακης,Βασιλης Παπανικολαου 20:30-22:00 ΑντωνηςΤζαβαρας,Χρηστος Σαραντος 22:00-24:00 Παναγιωτοπουλος Ακης,Δημητρης Μαλισιωβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ-Γιαννης Σαντοριναιος,Κωστας Κουκουλας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Λευτέρης Σαρελάκος- Φώτης Παρόλας   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιάννης Παπαγεωργίου   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ- Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  19:00-21:00 Γιωργος Παχακης   
 21:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Άκης Παναγιωτόπουλος, Βασίλης Παπανικολάου   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ-Γιαννης Σαντοριναιος,Κωστας Κουκουλας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Λευτέρης Σαρελάκος- Φώτης Παρόλας   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιάννης Παπαγεωργίου   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος, Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιώργος Παχάκης   
 20:50   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  20:50-22:00 Αντωνης Τζαβαρας,Χρηστος Σαραντος 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 09:00   ΠΡΩΪΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 10:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης   
 11:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Λευτέρης Σαρελάκος- Φώτης Παρόλας   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 13:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Μότσης   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  17:00-20:00 Μακης Τσιλκος,Φανης Σκυφτας 20:00-22:00 Αντωνης Τζαβαρας,Χρηστος Τζαβαρας 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Γιάννης Παπαγεωργίου   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 06:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ-Μιχαλης Λαδοπουλος,Πανος Σαμαρας   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 12:00   AUTO MOTO - Άκης Παναγιωτόπουλος   
 13:00   ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ - Βίκυ Σπύρου   
 14:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 14:45   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  14:45-18:00 Σηφης Βοτζακης 18:00-21:00 Αρης Γατας,Αντωνης Λαγος 21:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΠΕΡΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - Λευτέρης Σαρελάκος   
 06:00   ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΛΑ - Βασίλης Μότσης (Ε)   
 07:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης (Ε)   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ-Μιχαλης Λαδοπουλος,Πανος Σαμαρας   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 12:00   AUTO MOTO - Άκης Παναγιωτόπουλος   
 13:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 14:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  14:30-18:00 Σηφης Βοτζακης 18:00-21:00 Αντωνης Λαγος,Αρης Γατας 21:00-24:00 Αγγελος Στιμος,Γιωργος Παχακης   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ- Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ- Νίκος Κουνούπης   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα