06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ-Μπαμπης Πλαγος,Λουκας Λουκας   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ- Γιάννης Σαντοριναίος , Πάνος Σαμαράς   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ- Γιώργος Μυρισκλάβος, Φώτης Παρόλας   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  16:00-18:00 Μακης Τσιλκος 18:00-20:00 Γιωργος Παχακης 20:00-22:00 Αντωνης Τζαβαρας,Χρηστος Σαραντος 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 09:00   ΠΡΩΪΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 10:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης   
 11:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ- Γιώργος Μυρισκλάβος, Φώτης Παρόλας   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 13:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 19:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Βασίλης Παπανικολάου, Δημήτρης Μαλισιώβας   
 21:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  21:00-22:00 Αντωνης Τζαβαρας 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 06:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου (Ε)   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ-Μιχαλης Λαδοπουλος,Πανος Σαμαρας   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   AUTO MOTO - Άκης Παναγιωτόπουλος   
 13:00   ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ - Βίκυ Σπύρου   
 14:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 15:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  15:00-18:00 Σηφης Βοτζακης 18:00-21:00 Πετρος Μαυρογιαννιδης 21:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 06:00   ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ-ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΛΑΓΟΣ (Ε)   
 07:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης (Ε)   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ-Μιχαλης Λαδοπουλος,Πανος Σαμαρας   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 14:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  14:30-18:00 Σηφης Βοτζακης 18:00-21:00 Αντωνης Λαγος,Γιαννης Παπαγεωργιου 21:00-24:00 Αγγελος Στιμος,Γιωργος Παχακης   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ- Νίκος Κουνούπης   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ