06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Λευτέρης Σαρελάκος- Φώτης Παρόλας   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Μιχάλης Λαδόπουλος   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος   
 18:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  18:30-20:30 Γιωργος Παχακης Βασιλης Παπανικολαου 20:30-22:00 Αντωνης Τζαβαρας 22:00-24:00 Παναγιωτοπουλος Ακης Δημητρης Μαλισιωβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Βασίλης Παπανικολάου   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 13:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ- Κώστας Κουκουλας, Μιχάλης Λαδόπουλος   
 14:45   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  14:45-18:00 Σηφης Βοτζακης 18:00-20:30 Γιωργος Παχακης 20:30-22:00 Αντωνης Τζαβαρας 22:00-24:00 Παναγιωτοπουλος Ακης Δημητρης Μαλισιωβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΜΑΖΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ - Χρήστος Κοντός, Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 12:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 13:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  17:00-18:30 Φανης Σκυφτας 18:30-20:30 Γιωργος Παχακης 20:30-22:00 Αντωνης Τζαβαρας Χρηστος Σαραντος   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Άγγελος Στίμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΓΑΛΕΡΑ - Κώστας Ρισβάς   
 06:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ- Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 09:00   ΠΡΩΪΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 10:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης   
 11:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ- Γιώργος Μυρισκλάβος, Φώτης Παρόλας   
 11:55   ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ   
 13:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ- Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 16:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ - Μάκης Τσίλκος, Φάνης Σκύφτας   
 19:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ-Χρηστος Σαραντος Αντωνης Τζαβαρας   
 21:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  21:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Γιάννης Παπαγεωργίου, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 06:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ- Τάσος Αντωνίνης   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   AUTO MOTO - Άκης Παναγιωτόπουλος   
 13:00   ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ - Βίκυ Σπύρου   
 14:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 15:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  15:00-18:00 Αντωνης Λαγος 18:00-20:00 Γιαννης Παπαγεωργιου 20:00-22:00 Δημητρης Μαλισιωβας 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΠΕΡΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - Λευτέρης Σαρελάκος   
 07:00   Στα Μονοπάτια Της Ελλάδας Με Τον Μπάμπη Κοκόση   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ- Τάσος Αντωνίνης   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Μάκης Τσίλκος   
 12:00   AUTO MOTO - Άκης Παναγιωτόπουλος   
 13:00   ΕΡΑΒΕΤ - Γιάννης Ράνιος   
 14:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ
  14:30-18:00 Αντωνης Λαγος Αρης Γατας 18:00-20:00 Πετρος Μαυρογιαννιδης 20:00-22:00 Δημητρης Μαλισιωβας 22:00-24:00 Αγγελος Στιμος Γιωργος Παχακης   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ- Νίκος Κουνούπης   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα