06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   Η ΛΑΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΑΛΗΤΗΣ - Μιχάλη Λαδόπουλος, Ευανθία Ξυνού   
 10:00   ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ - Έλενα Μπουζαλά, Έλενα Αλεβίζου, Γιώργος Πίκουλας   
 11:00   ΠΡΩΪΝΟΣ ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 12:00   The BIG 5 theory - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Φώτης Παρόλας   
 17:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 18:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας, Τάκης Κουλουμπής   
 19:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Νίκος Αγγελίδης   
 20:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Άγγελος Στίμος   
 22:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Δημήτρης Μαλισιώβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ-Φώτης Παρόλας   
 06:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου (Ε)   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Τάσος Αντωνίνης   
 09:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 11:00   DUM SPIRO GOAL - Σπύρος Τσάμης   
 12:00   Η ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ - Πάνος Σαμαράς   
 13:00   ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΠΟΡ - Βίκυ Σπύρου   
 14:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ-Πέτρος Μαυρογιαννίδης,Γιώργος Μυρισκλάβος   
 21:30   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ-Αγγελος Στίμος,Κώστας Κουκουλάς   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΠΕΡΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ - Λευτέρης Σαρελάκος   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8   
 06:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΙΧΝΗΛΑΣΙΕΣ   
 08:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Τάσος Αντωνίνης, Πάνος Σαμαράς   
 10:00   ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ - Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 11:00   DUM SPIRO GOAL - Σπύρος Τσάμης   
 12:00   Η ΑΤΖΕΝΤΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ - Άρης Γάτας, Γιάννης Σαντοριναίος   
 13:00   ΕΡΑbet - Γιάννης Ράνιος   
 14:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 17:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Ηλίας Δρυμώνας, Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 19:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Δημήτρης Μαλισιώβας   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Άγγελος Στίμος, Γιώργος Παχάκης   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ - Νίκος Κουνούπης   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Μιχάλης Λαδόπουλος, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ - Έλενα Μπουζαλά, Έλενα Αλεβίζου, Γιώργος Πίκουλας   
 11:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 12:00   The BIG 5 theory - Χρήστος Κοντός, Βασίλης Παπανικολάου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 15:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 16:00   ΠΡΙΝ ΤΑ ΣΑΛΟΝΙΑ - Μπάμπης Πλάγος   
 17:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 18:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας, Χρήστος Σαράντος   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ-Μάκης Τσίλκος,Πάνος Σαμαράς   
 20:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Γιώργος Παχάκης   
 22:00   ΚΑΝΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ - Τάσος Επιτρόπου   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Καϊμάς, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ - Έλενα Μπουζαλά, Έλενα Αλεβίζου, Γιώργος Πίκουλας   
 11:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 12:00   The BIG 5 theory - Πέτρος Μαυρογιαννίδης, Μπάμπης Παπάζογλου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 15:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 16:00   ΕΡΑbet - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Κώστας Σωτηρίου   
 18:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας, Χρήστος Σαράντος   
 19:00   ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ - Μάκης Τσίλκος, Φάνης Σκύφτας   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιώργος Παχάκης   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Δημήτρης Μαλισιώβας   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος, Γιάννης Παπαγεωργίου   
 02:00   ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ - Νίκος Κουνούπης   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Μιχάλης Λαδόπουλος, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ - Έλενα Μπουζαλά, Έλενα Αλεβίζου, Γιώργος Πίκουλας   
 11:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 12:00   The BIG 5 theory - Χρήστος Κοντός, Βασίλης Παπανικολάου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 16:00   ΕΡΑbet - Γιάννης Ράνιος   
 17:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Σήφης Βοτζάκης   
 19:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ-Φάνης Σκύφτας,Πάνος Σαμαράς   
 20:30   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Γιώργος Παχάκης   
 22:00   ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ - Μπάμπης Πλάγος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   ΣΙΩΠΑ ΚΙ ΑΚΟΥΣΕ - Γιώργος Σιώπας   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8   
 06:00   ΤΡΕΙΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ - Δημήτρης Λουκάκης, Λουκάς Λουκάς   
 08:00   ΠΡΩΙΝΟΙ ΤΥΠΟΙ - Γιάννης Σαντοριναίος, Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΙ - Έλενα Μπουζαλά, Έλενα Αλεβίζου, Γιώργος Πίκουλας   
 11:00   ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ - Άρης Γάτας   
 12:00   The BIG 5 theory - Χρήστος Κοντός, Βασίλης Παπανικολάου   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ - Γιώργος Μυρισκλάβος, Λευτέρης Σαρελάκος   
 16:00   ΕΡΑbet - Γιάννης Παπαγεωργίου   
 17:00   24 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ - Βαγγέλης Ζορμπάς, Γιάννης Ντεντόπουλος   
 18:00   ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ - Αντώνης Τζαβάρας, Χρήστος Σαράντος   
 19:00   ΣΠΟΡ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ - Γιώργος Παχάκης   
 21:00   ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ - Άγγελος Στίμος   
 00:00   Η ΜΠΑΛΑ ΣΤΗΝ ΕΞΕΔΡΑ - Δημήτρης Μώρος   
 02:00   ΝΥΧΤΕΣ ΜΑΓΙΚΕΣ - Νίκος Κουνούπης   
 05:00   Σύνδεση με Πρώτο Πρόγραμμα 105,8