GR  UTC
 06:00 03:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  Μιχάλης Γελασάκης   
 08:00 05:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ- Βίκυ Τσιανίκα
  „Δυο όψεις,πολλές απόψεις„ Προκ. Αγγελόπουλος, Χρ. Παγώνης   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-αραβικά- σέρβικα-αλβανικά   
 11:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-ισπανικά, ρουμάνικά, ρώσικα   
 12:00 09:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά- ο ποιητής της εβδομάδας   
 13:00 10:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά - Η ελληνική γλώσσα ο θησαυρός μας   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  Ενημερωτική εκπομπή   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 13:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  .   
 20:00 17:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  .   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Μελωδικά ταξίδια   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Μαρία Κουτσιμπίρη   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  .   
 02:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 03:00 00:00   ATHENS CALLING-ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 05:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  Μιχάλης Γελασάκης   
 08:00 05:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ- Βίκυ Τσιανίκα
  „Η παγκόσμια φωνή μας„-Π. Δίπλας, Δημ. Κοντογιάννης   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-αραβικά- σέρβικα-αλβανικά   
 11:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-ισπανικά, ρουμάνικά, ρώσικα   
 12:00 09:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Nίκος Αγγελίδης
  .   
 13:00 10:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά - Η ελληνική γλώσσα ο θησαυρός μας   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  Ενημερωτική εκπομπή   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 13:00   Η ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη
  .   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  .   
 20:00 17:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Μαρία Κουτσιμπίρη   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  .   
 02:00 23:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ - Nίκος Αγγελίδης
  .   
 03:00 00:00   Η ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη
  .   
 05:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ-ΝΑΧΜΙΑΣ
  .   
 07:00 04:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος
  .   
 08:00 05:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ- Βίκυ Τσιανίκα
  „Η παγκόσμια φωνή μας„-Π. Δίπλας, Δημ. Κοντογιάννης   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-αραβικά- σέρβικα-αλβανικά   
 11:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-ισπανικά, ρουμάνικά, ρώσικα   
 12:00 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΙΦΕΡEΙΑ
  .   
 13:00 10:00   ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ...ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  .   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  Ενημερωτική εκπομπή   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 13:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΦΩΝΗ-ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΑΝΗΣ
  .   
 17:00 14:00   ΝΑΤΑΣΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
  (συνδεση με Πρώτο)   
 19:00 16:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μαρία Ρεμπούτσικα
  .   
 19:00 16:00   Η ΜΙΚΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ- Nikόλ Λιακοσταύρου
  Εκπομπή λόγου και μουσικής   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...Σάκης Τσάρας
  Ρεμπέτικη παρέα   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 22:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  Πάνος Χρυσοστόμου   
 02:00 23:00   ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ...ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  .   
 05:00 02:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ Αλέξης Κώστας
  (Η/Υ)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΕΞΙ ΧΟΡΔΕΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΟΡΧΗΣΤΡΑ...ΣΤ.ΜΟΥΣΤΟΣ
  (Η/Υ)   
 07:00 04:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 08:00 05:00   ΤΙΜΗΣ ΕΝΕΚΕΝ...ΔΑΥΙΔ ΝΑΧΜΙΑΣ
  (Η/Υ)   
 11:00 08:00   ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΘΗΝΑ...ΓΙΟΓΑΚΑ
  (Η/Υ)   
 13:00 10:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μαρία Ρεμπούτσικα
  (Η/Υ)   
 14:00 11:00   ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 16:00 13:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  Γιάννης Παπουτσάκης   
 16:00 13:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ (E)
  .   
 18:00 15:00   ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΘΗΝΑ...ΓΙΟΓΑΚΑ
  .   
 19:00 16:00   ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ - Νικόλ Λιακοσταύρου
  .   
 20:00 17:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...Σάκης Τσάρας
  Ρεμπέτικη παρέα   
 23:00 20:00   ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ
  Κώστας Καναβούρης   
 00:00 21:00   ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΖΑΖΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΕ ΕΛΛΑΔΑΣ...Πανταζής Τσάρας
  .   
 01:00 22:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  Πάνος Χρυσοστόμου   
 02:00 23:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ (E)
  .   
 04:00 01:00   ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΕ ΠΙΑ...Μενέλαος Καραμαγγιώλης
  Μενέλαος Καραμαγγιώλης   
 05:00 02:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ...ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΚΟΥ
  .   
GR  UTC
 06:00 03:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  Μαρία Κουτσιμπίρη   
 08:00 05:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
  .   
 11:00 08:00   ΜΥΣΤΙΚΟ ΠΕΡΑΣΜΑ
  ΦΟΎΛΗ ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ   
 11:30 08:30   ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
  .   
 12:00 09:00   ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ...ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΣΜΑ
  (Η/Υ)   
 13:00 10:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ
  .   
 14:00 11:00   ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 16:00 13:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  Γιάννης Παπουτσάκης   
 18:00 15:00   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ...ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 20:00 17:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
  .   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...Σάκης Τσάρας
  Ρεμπέτικη παρέα   
 23:00 20:00   ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ
  Κώστας Καναβούρης   
 00:00 21:00   ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΖΑΖΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΕ ΕΛΛΑΔΑΣ...Πανταζής Τσάρας
  .   
 01:00 22:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  Πάνος Χρυσοστόμου   
 02:00 23:00   ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ
  .   
 02:30 23:30   ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΜΙΚΡΟΙ ΗΡΩΕΣ
  .   
 03:00 00:00   ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  (Η/Υ)   
 05:00 02:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ...ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΚΟΥ
  .   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ από την Μαρία Ρεμπούτσικα
  .   
 08:00 05:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ- Βίκυ Τσιανίκα
  Πρώτη ενημέρωση-Θάνος Σιαφάκας   
 09:30 06:30   ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ-Χρυσάνθη Φρατζεσκάκη
  .   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-αραβικά- σέρβικα-αλβανικά   
 12:00 09:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά- ο ποιητής της εβδομάδας   
 13:00 10:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά - Η ελληνική γλώσσα ο θησαυρός μας   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  Ενημερωτική εκπομπή   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 13:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  .   
 20:00 17:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  .   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  .   
 02:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 05:00 02:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ
  .   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  Μιχάλης Γελασάκης   
 08:00 05:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ- Βίκυ Τσιανίκα
  Πρώτη ενημέρωση-Θάνος Σιαφάκας   
 09:30 06:30   ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΕΛΛΑΔΑ-Χρυσάνθη Φρατζεσκάκη
  .   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-αραβικά- σέρβικα-αλβανικά   
 11:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  Ξενόγλωσσα δελτία-ισπανικά, ρουμάνικά, ρώσικα   
 12:00 09:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά- ο ποιητής της εβδομάδας   
 13:00 10:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 Τίτλοι ειδήσεων ελληνικά - Η ελληνική γλώσσα ο θησαυρός μας   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  Ενημερωτική εκπομπή   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 13:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  .   
 20:00 17:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  .   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Μελωδικά ταξίδια   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  .   
 02:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 05:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .