GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  09.50 AΡΑΒΙΚΑ...09.55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  10:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά) 11:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά - Ισπανικά)   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  13:50 Πολωνικά 13:55 Αλβανικά   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη   
 16:00 14:00   ΕΛΛΑΣ PLUS-Π. Τσολιάς
  .   
 17:00 15:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  18:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  (E)   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  .   
 03:00 01:00   ΕΛΛΑΣ PLUS-Π. Τσολιάς (E)
  .   
 04:00 02:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  (Ε)   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  09.50 AΡΑΒΙΚΑ...09.55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  10:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά) 11:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά - Ισπανικά)   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  13:50 Πολωνικά 13:55 Αλβανικά   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη   
 16:00 14:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - Ζέτα Καραγιάννη
  (Z)   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - Πρόδρομος Παπανίκας
  18:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  (E)   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  .   
 03:00 01:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ (E)   
 04:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  Ε   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  09.50 AΡΑΒΙΚΑ...09.55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας   
 09:00 07:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - Πρόδρομος Παπανίκας   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  10:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά) 11:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά - Ισπανικά)   
 12:05 10:05   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  11:50 (-Ρώσικα) 12:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  13:50 Πολωνικά 13:55 Αλβανικά   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη   
 16:00 14:00   ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ-Προκόπης Αγγελόπουλος
  (Ζ)   
 17:00 15:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΖΑΖ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Πανταζής Τσάρας
  TITΛOI ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 18:00 16:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ Μαρια Ρεμπουτσικα
  .   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 19:00   ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ-Ζέτα Καραγιάννη
  .   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας
  (H/Y)   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  (E)   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  .   
 03:00 01:00   ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ-Προκόπης Αγγελόπουλος (E)   
 04:00 02:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  (Η/Υ)   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος (E)
  (ΗΧ)   
 07:00 05:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 08:00 06:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ Μαρια Ρεμπουτσικα   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ(H/Y)   
 12:00 10:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  (Ζ)   
 17:00 15:00   ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Ζ)   
 19:00 17:00   ΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ
  (Ζ)ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 21:00 19:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας
  (Η/Υ)   
 23:00 21:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - Ζέτα Καραγιάννη
  (H/Y)   
 00:00 22:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 02:00 00:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα (E)   
 04:00 02:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας
  (Η/Υ)   
 05:00 03:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  (ΗΧ)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος (E)
  (ΗΧ)   
 07:00 05:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 08:00 06:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00 08:00   ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ (ΗΧ)   
 12:00 10:00   ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΔΑ
  (Η/Υ)   
 13:00 11:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ
  (Η/Υ)   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ   
 16:00 14:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη, Νατάσα Βησσαρίωνος (Σύνδεση με Α΄ Πρόγραμμα)
  Τίτλοι ειδήσεων   
 18:00 16:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - 'Αγγελος Σταθόπουλος (E)   
 20:00 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
  .   
 22:00 20:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 00:00 22:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα   
 02:00 00:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 04:00 02:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ
  (Ε)   
 05:00 03:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  (ΗΧ)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  09.50 AΡΑΒΙΚΑ...09.55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  10:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά) 11:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά - Ισπανικά)   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  13:50 Πολωνικά 13:55 Αλβανικά   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη   
 16:00 14:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  .   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  18:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  (E)   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  .   
 03:00 01:00   Η MIKΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ
  (E)   
 04:00 02:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - Γιάννης Παπουτσάκης
  (E)   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  09.50 AΡΑΒΙΚΑ...09.55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  10:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά) 11:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ (Ελληνικά - Ισπανικά)   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  13:50 Πολωνικά 13:55 Αλβανικά   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη   
 16:00 14:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα
  18:00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  (E)   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  .   
 03:00 01:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης (E)
  .   
 04:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  Ε   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)