GR  UTC
 06:00 04:00   ΕΞΗ ΧΟΡΔΕΣ ΣΑΝ ΜΙΑ ΟΡΧΗΣΤΡΑ...ΣΤ.ΜΟΥΣΤΟΣ
  (Η/Υ)   
 07:00 05:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 08:00 06:00   ΤΙΜΗΣ ΕΝΕΚΕΝ...ΔΑΥΙΔ ΝΑΧΜΙΑΣ
  (Η/Υ)   
 10:00 08:00   ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ
  .   
 11:00 09:00   ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΘΗΝΑ...ΓΙΟΓΑΚΑ
  (Η/Υ)   
 12:00 10:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μαρία Ρεμπούτσικα
  (Η/Υ)   
 14:00 12:00   ΛΑΙΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 16:00 14:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ (E)
  .   
 18:00 16:00   ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΑΘΗΝΑ...ΓΙΟΓΑΚΑ
  (Η/Υ)   
 19:00 17:00   ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ - Νικόλ Λιακοσταύρου
  .   
 20:00 18:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...ΣΑΚΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
  (Η/Υ)   
 23:00 21:00   ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ
  .   
 00:00 22:00   ΟΙ ΤΖΑΖΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
  .   
 01:00 23:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  (Η/Υ)   
 02:00 00:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ (E)
  .   
 04:00 02:00   ΠΟΥ ΠΑΕΙ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΚΟΥΜΕ ΠΙΑ...ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΑΓΓΙΩΛΗΣ
  (Η/Υ)   
 05:00 03:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ...ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΚΟΥ
  .   
GR  UTC
 06:00 04:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  Μαρία Κουτσιμπίρη   
 08:00 06:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
  .   
 10:00 08:00   ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΤΟΥ-ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ
  .   
 11:00 09:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ-ΝΑΧΜΙΑΣ
  ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 12:00 10:00   ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ...ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΣΜΑ
  (Η/Υ)   
 13:00 11:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ
  .   
 14:00 12:00   ΛΑΙΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 16:00 14:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ
  (Ζ)   
 18:00 16:00   ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ...ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 20:00 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ
  .   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...ΣΑΚΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
  (Η/Υ)   
 23:00 21:00   ΤΟ ΜΑΚΡΥ ΤΑΞΙΔΙ ΤΗΣ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ
  .   
 00:00 22:00   ΟΙ ΤΖΑΖΙΣΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
  .   
 01:00 23:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  (Η/Υ)   
 02:00 00:00   ΜΙΚΡΕΣ ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ...ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΟΣΜΑ
  .   
 03:00 01:00   ΛΑΙΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ...ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  (Η/Υ)   
 05:00 03:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ...ΕΛΕΝΑ ΔΙΑΚΟΥ
  .   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  μουσικη εκπομπή   
 08:00 06:00   Θάνος Σιαφάκας
  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ....ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΑΡΑΒΙΚΑ,ΣΕΡΒΙΚΑ   
 11:00 09:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ- Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ(Η/Υ)   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ-Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 16:00 14:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 18:00 16:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 20:00 18:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ(Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 23:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  Μουσικη εκπομπη   
 02:00 00:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 03:00 01:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης (E)
  .   
 05:00 03:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης (E)
  ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  μουσικη εκπομπή   
 08:00 06:00   Θάνος Σιαφάκας
  ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ....ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΑΡΑΒΙΚΑ,ΣΕΡΒΙΚΑ   
 11:00 09:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ- Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ(Η/Υ)   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ-Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 16:00 14:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 18:00 16:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 20:00 18:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ(Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 23:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  Μουσικη εκπομπη   
 02:00 00:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 03:00 01:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης (E)
  .   
 05:00 03:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης (E)
  ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  μουσικη εκπομπή   
 08:00 06:00   Προκόπης Αγγελόπουλος -Χρήστος Παγώνης
  Ζ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΑΡΑΒΙΚΑ,ΣΕΡΒΙΚΑ   
 11:00 09:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  12.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ- Ο ΠΟΙΗΤΗΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ(Η/Υ)   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ-Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 16:00 14:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 18:00 16:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 20:00 18:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ(Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 23:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  Μουσικη εκπομπη   
 02:00 00:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 03:00 01:00   ATHENS CALLING-ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
  .   
 05:00 03:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης (E)
  ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ
  μουσικη εκπομπή   
 08:00 06:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΑΡΑΒΙΚΑ,ΣΕΡΒΙΚΑ   
 11:00 09:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΑΣ,ΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
  .   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ - Θανάσης Χούπης
  13.00 ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ-Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 16:00 14:00   Η ΦΩΝΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ...ΓΙΑΝΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ
  .   
 18:00 16:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΜΑΣ(Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 23:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ....Κώστας Θωμαίδης
  Μουσικη εκπομπη   
 05:00 03:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης (E)
  ΜΙΑ ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΕ ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ-ΝΑΧΜΙΑΣ
  .   
 07:00 05:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος
  .   
 08:00 06:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  .   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΑΡΑΒΙΚΑ,ΣΕΡΒΙΚΑ   
 11:00 09:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Διονυσόπουλος,Ψαλιδόπουλος, Χούμπα
  ΞΕΝΟΓΛΩΣΣΑ ΔΕΛΤΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ,ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΕΡΙΦΕΡΙΑ
  .   
 13:00 11:00   ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ...ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  .   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 16:00 14:00   ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΦΩΝΗ-ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΝΑΝΗΣ
  .   
 17:00 15:00   ΝΑΤΑΣΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ
  (συνδεση με Πρώτο)   
 19:00 17:00   Η ΜΙΚΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ
  .   
 20:00 18:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μαρία Ρεμπούτσικα
  .   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
  (Η/Υ)   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ...ΣΑΚΗΣ ΤΣΑΡΑΣ
  (Η/Υ)   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  Γιάννης Ψυχογιός   
 01:00 23:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ...
  (Η/Υ)   
 02:00 00:00   ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ...ΘΩΜΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ
  .   
 03:00 01:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης (E)
  .   
 05:00 03:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
  (Η/Υ)