GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  .   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας
  09.50 ΑΡΑΒΙΚΑ Η/Υ,09,55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ :10,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ 11,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ 11:50-ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ -ΕΛΛΗΝΙΚΑ-   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ 13:50 ΠΟΛΩΝΙΚΑ 13:55 ΑΛΒΑΝΙΚΑ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 14:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - Ζέτα Καραγιάννη
  .   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - Πρόδρομος Παπανίκας
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε) (E)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  .   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  (Η/Ε)   
 03:00 01:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (Ε)
  .   
 04:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (Ε)
  .   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  .   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας
  09.50 ΑΡΑΒΙΚΑ Η/Υ,09,55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 09:00 07:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - Πρόδρομος Παπανίκας
  .   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ :10,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ 11,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ 11:50-ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ 13:50 ΠΟΛΩΝΙΚΑ 13:55 ΑΛΒΑΝΙΚΑ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 14:00   ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ-Προκόπης Αγγελόπουλος   
 17:00 15:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΖΑΖ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Πανταζής Τσάρας   
 18:00 16:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ Μαρια Ρεμπουτσικα   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 21:00 19:00   ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ-Ζέτα Καραγιάννη   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε) (E)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  .   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  (Η/Ε)   
 03:00 01:00   ΠΑΡΕ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ-Προκόπης Αγγελόπουλος   
 04:00 02:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ (E)   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος   
 07:00 05:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 08:00 06:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΟΧΙ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ Μαρια Ρεμπουτσικα (E)   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 12:00 10:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα (ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ   
 17:00 15:00   ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Ζ)   
 19:00 17:00   ΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ   
 20:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 21:00 19:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 22:00 20:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας   
 23:00 21:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - Ζέτα Καραγιάννη
  .   
 00:00 22:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
  ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 02:00 00:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα   
 04:00 02:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Πανταζής Τσάρας   
 05:00 03:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  (Η/Χ) ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Νίκος Πρόκος   
 07:00 05:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 08:00 06:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00 08:00   ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ (ΗΧ)   
 12:00 10:00   ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΝΑΔΑ   
 13:00 11:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 16:00 14:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - Χρυσάνθη Φραντζεσκάκη, Νατάσα Βησσαρίωνος (Σύνδεση με Α΄ Πρόγραμμα)   
 18:00 16:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - 'Αγγελος Σταθόπουλος   
 20:00 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ   
 22:00 20:00   ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (22.00 - 00.00)   
 00:00 22:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - 'Ελενα Φαληρέα (E)   
 02:00 00:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  (Η/Υ)   
 04:00 02:00   ΑΦΥΛΑΚΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ (E)   
 05:00 03:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ
  (Η/Χ)ΑΠΟ ΠΕΜΠΤΗ   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  .   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας
  09.50 ΑΡΑΒΙΚΑ Η/Υ,09,55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ :10,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ 11,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ 11:50-ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ -ΕΛΛΗΝΙΚΑ-   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ 13:50 ΠΟΛΩΝΙΚΑ 13:55 ΑΛΒΑΝΙΚΑ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 14:00   Η MIKΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ
  (Z)   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε) (E)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  .   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  (Η/Ε)   
 03:00 01:00   Η MIKΡΗ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ
  (E)   
 04:00 02:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - Γιάννης Παπουτσάκης (E)   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  .   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας
  09.50 ΑΡΑΒΙΚΑ Η/Υ,09,55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ :10,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ 11,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ 11:50-ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ -ΕΛΛΗΝΙΚΑ-   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ 13:50 ΠΟΛΩΝΙΚΑ 13:55 ΑΛΒΑΝΙΚΑ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 14:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης
  (Z)   
 17:00 15:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης
  .   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε) (E)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  .   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  (Η/Ε)   
 03:00 01:00   Η ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΦΩΝΗ ΜΑΣ-Π.Δίπλας Δ. Κοντογιάννης (E)
  .   
 04:00 02:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (Ε)
  .   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)   
GR  UTC
 06:00 04:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  .   
 08:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - Γιώργος Νερούτσος, Θάνος Σιαφάκας
  09.50 ΑΡΑΒΙΚΑ Η/Υ,09,55 ΣΕΡΒΙΚΑ   
 10:00 08:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Ψαλιδόπουλος, Διονυσόπουλος, Χούμπα
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ :10,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ 11,00-ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΙΣΠΑΝΙΚΑ 11:50-ΡΩΣΙΚΑ   
 12:00 10:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ -ΕΛΛΗΝΙΚΑ-   
 13:00 11:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης
  ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ 13:00 ΕΛΛΗΝΙΚΑ-ΡΟΥΜΑΝΙΚΑ 13:50 ΠΟΛΩΝΙΚΑ 13:55 ΑΛΒΑΝΙΚΑ   
 14:00 12:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 15:00 13:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη
  .   
 16:00 14:00   ΕΛΛΑΣ PLUS-Π. Τσολιάς
  .   
 17:00 15:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ
  .   
 18:00 16:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - Βίκυ Τσιανίκα PC
  .   
 19:00 17:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας   
 20:00 18:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)
  .   
 21:00 19:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - 'Αγγελος Σταθόπουλος
  .   
 22:00 20:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - Γιάννης Σπυρόπουλος Μπαχ
  .   
 23:00 21:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - Μαρία Κουτσιμπίρη (Ε) (E)
  .   
 00:00 22:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ
  .   
 01:00 23:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Νατάσα Βησσαρίωνος
  .   
 02:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΑΝΤΟΥ -Θανάσης Χούπης (E)
  (Η/Ε)   
 03:00 01:00   ΕΛΛΑΣ PLUS-Π. Τσολιάς (E)
  .   
 04:00 02:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ (E)
  .   
 05:00 03:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - Αλέξης Κώστας
  (Ε)