06:00   Βασίλης Λούκας
  Κοσμοπολίτικο πρωινό   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη
  Round Midnight   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   Θανάσης Κώστας
  Kosmos Art Mix   
 04:00   PLAYLIST   
 08:00   Δέσποινα Τσαφίτσα
  Κοσμικός Αέρας   
 10:00   Έλενα Μαράκα
  Εθνορυθμοί   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 14:20   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ
  Ωδική Βοήθεια   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Έλενα Μαράκα
  Αναζητώντας την Αμερική   
 20:00   Μαρία Μαρκουλή
  Fresh Unlimited   
 22:00   KOSMOS LIVE   
 00:00   Δημήτρης Λάππας
  Kosmos Dub Factory   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Δέσποινα Τσαφίτσα
  Κοσμικός Αέρας   
 10:00   Έλενα Μαράκα
  Εθνορυθμοί   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 14:00   Δημήτρης Λάππας (E)
  Kosmos Groove Factory   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Γιάννης Πετρίδης
  Ο Γιάννης Πετρίδης παρουσιάζει μία σειρά αφιερωματικών εκπομπών για το Kosmos, με τον δικό του μοναδικό τρόπο.   
 20:00   Μαρία Μαρκουλή
  Fresh Unlimited   
 22:00   Γιώργος Καταπόδης
  Υπόκοσμος   
 00:00   PLAYLIST   
 06:00   Βασίλης Λούκας
  Κοσμοπολίτικο πρωινό   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη
  Round Midnight   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 06:00   Βασίλης Λούκας
  Κοσμοπολίτικο πρωινό   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη
  Round Midnight   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 06:00   Βασίλης Λούκας
  Κοσμοπολίτικο πρωινό   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη
  Round Midnight   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 06:00   Βασίλης Λούκας
  Κοσμοπολίτικο πρωινό   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη
  Round Midnight   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST