08:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 10:00   Έλενα Μαράκα   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 14:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Μαρία Μαρκουλή   
 20:00   Βασίλης Λούκας   
 20:30   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   KOSMOS LIVE   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 10:00   Έλενα Μαράκα   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Γιάννης Πετρίδης: Ο Ήχος της Οθόνης
  Κάθε Κυριακή 18:00-20:00 ο Γιάννης Πετρίδης παρουσιάζει μία σειρά αφιερωματικών εκπομπών για το Kosmos, με τον δικό του μοναδικό τρόπο.   
 20:00   Βασίλης Λούκας   
 20:30   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Θάνος Φουργιώτης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Πέτρος Αδάμ   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Πέτρος Αδάμ   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Πέτρος Αδάμ   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Πέτρος Αδάμ   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Πέτρος Αδάμ   
 22:00   Έλενα Μαράκα   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης   
 02:00   PLAYLIST