08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Έλενα Μαράκα
  Αναζητώντας την Αμερική   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   Θανάσης Κώστας   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 10:00   Έλενα Μαράκα
  Εθνορυθμοί   
 14:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Μαρία Μαρκουλή
  Fresh Unlimited   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   KOSMOS LIVE   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 10:00   Έλενα Μαράκα
  Εθνορυθμοί   
 14:00   Φώτης Απέργης
  Διεθνείς Πτήσεις   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Γιάννης Πετρίδης
  Ο Γιάννης Πετρίδης παρουσιάζει μία σειρά αφιερωματικών εκπομπών για το Kosmos, με τον δικό του μοναδικό τρόπο.   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Θάνος Φουργιώτης
  Παγκόσμιος Χάρτης   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST   
 08:00   Προκόπης Δούκας
  Breakfast στον κόσμο   
 10:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος, Γιάννης Δημητριάδης
  The cosmopolitans   
 12:00   Ιωσήφ Βάγγερ
  Μουσικές Ιστορίες   
 14:00   Δήμητρα Κακαουνάκη, Γιώτα Κοτσέτα
  Alone Together   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου
  Με άλλον αέρα   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης
  Past Forward   
 20:00   Πέτρος Αδάμ
  Από τις 45 στις 33 στροφές   
 22:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 00:00   Γιώργος Μαρκάκης
  Ωδική Βοήθεια   
 02:00   PLAYLIST