06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 10:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 12:00   ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ...ΑΛΛΙΩΣ - Γιώργος Πίκουλας   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 20:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Λέλια Στεργιάκη   
 20:30   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   VEGA DENEB ALTAIR - Γιώργος Παπαζαχαρίου   
 00:00   Μουσικές Επιιλογές από την Ήρα Πανανίδου   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 10:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 12:00   ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ...ΑΛΛΙΩΣ - Γιώργος Πίκουλας   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Λέλια Στεργιάκη   
 20:30   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ 24 ΚΑΡΕ - Ντέπυ Βρεττού   
 23:00   ΠΥΡΓΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - Δημήτρης Θωμάς   
 00:00   Μουσικές Επιιλογές από την Ήρα Πανανίδου   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 10:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 12:00   ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ...ΑΛΛΙΩΣ - Γιώργος Πίκουλας   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Λέλια Στεργιάκη   
 20:30   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   DOC on Air - Ντέπυ Βρεττού   
 23:00   ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ - Έφη Ζέρβα   
 00:00   Μουσικές Επιιλογές από την Ήρα Πανανίδου   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 10:00   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ - Νεφέλη Λυγερού   
 11:00   Ενημερωτική Εκπομπή - Φώτης Παπούλιας   
 12:00   ΑΣΚΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΟΥ - Περικλής Βασιλόπουλος
  «Ασκώ τα δικαιώματά μου, τηρώ τις υποχρεώσεις μου, στην Ευρώπη του αύριο».   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Γιώργος Παπαγεωργίου, Δημήτρης Κοντογιάννης   
 15:00   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Γιώργος Παπαγεωργίου   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - Νατάσσα Βησσαρίωνος   
 17:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - Νατάσσα Βησσαρίωνος   
 19:00   ΓΕΙΤΟΝΙΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Γιώργος Τσούκαλος   
 20:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Λέλια Στεργιάκη   
 20:30   Μουσικές Επιιλογές   
 21:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Ολίνα Ξενοπούλου   
 21:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Ολίνα Ξενοπούλου   
 23:00   VEGA DENEB ALTAIR - Γιώργος Παπαζαχαρίου   
 23:00   VEGA DENEB ALTAIR - Γιώργος Παπαζαχαρίου   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 01:00   Μουσικές Επιιλογές   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 08:00   ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ - Παντελής Μάνος   
 10:00   Ιδεοδρόμιο...από άκρη σ'άκρη - Ιωάννα Νιαώτη
  Κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 10 το πρωί στο Πρώτο Πρόγραμμα.   
 11:00   ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
 12:00   ΑΦΥΛΑΧΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ - Θωμάς Σίδερης   
 13:00   AUTO CLUB - Πάρις Ποντίκας
  Τα πάντα για το αυτοκίνητο.   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ευρυδίκη Χάντζιου   
 15:00   «ΠΡΟΣΦΕΡΩ» - Αθηνά Γιόγιακα
  Μία εκπομπή αφιερωμένη στην αξία της κοινωνικής προσφοράς και του εθελοντισμού   
 16:00   ΈΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΣΟΥ - Σίσσυ Καπλάνη   
 18:00   ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ - Ιωάννα Ταραμπίκου   
 20:00   ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ 24 ΚΑΡΕ - Ντέπυ Βρεττού   
 20:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 22:00   ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ SWING - Πανταζής Τσάρας   
 23:00   Μουσικές Επιιλογές   
 00:00   ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - Θάνος Μαντζάνας   
 02:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ KOSMOS 93,6   
 07:00   ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΟ - Μουσικές επιλογές από την Άννα Σακαλή   
 08:00   ΕΚΚΛΗΣΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00   Ιδεοδρόμιο...από άκρη σ'άκρη - Ιωάννα Νιαώτη
  Κάθε Σάββατο και Κυριακή στις 10 το πρωί στο Πρώτο Πρόγραμμα.   
 11:00   ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
 12:00   ΜΠΑΛΑΔΟΡΟΣ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ - Τάσος Επιτρόπου   
 13:00   AUTO CLUB - Πάρις Ποντίκας
  Τα πάντα για το αυτοκίνητο.   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ευρυδίκη Χάντζιου   
 15:00   ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ...ΑΛΛΙΩΣ - Γιώργος Πίκουλας   
 17:00   ΔΥΟ ΟΨΕΙΣ, ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ - Χρήστος Παγώνης, Προκόπης Αγγελόπουλος   
 18:00   ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ - Ιωάννα Ταραμπίκου   
 20:00   ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ 24 ΚΑΡΕ - Ντέπυ Βρεττού   
 20:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 22:00   ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ - Θανάσης Βικόπουλος   
 00:00   ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - Θάνος Μαντζάνας   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 20:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Λέλια Στεργιάκη   
 22:00   ATHENS CALLING - Περικλής Βασιλόπουλος