07:00   ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΟ - Μουσικές επιλογές από την Άννα Σακαλή   
 08:00   ΕΚΚΛΗΣΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00   ΤΟ GPS ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Θάνος Σιαφάκας   
 12:00   ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
 13:00   ΨΗΦΙΑΚΕΣ ΚΥΡΙΑΚΕΣ-Βάλια Καϊμάκη   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ευρυδίκη Χάντζιου   
 15:00   AUTO CLUB - Πάρις Ποντίκας
  Τα πάντα για το αυτοκίνητο.   
 16:00   PLUS ONE - Γιώργος Νερούτσος   
 18:00   ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ - Ιωάννα Ταραμπίκου   
 20:00   ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ-Μαρία Κονταξή   
 22:00   ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ - Θανάσης Βικόπουλος   
 00:00   Μουσικές Επιιλογές   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ-Μαρία Γεωργίου,Βασίλης Αδαμόπουλος   
 09:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 11:00   ΤΟ GPS ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Θάνος Σιαφάκας   
 12:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ-Στέλιος Βραδέλης,Γιώργος Πίκουλας   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Μαρία Κονταξή, Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 19:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΤΙ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ-Νεφέλη Λυγερού   
 21:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   Η ΣΩΣΤΉ ΩΡΑ-Μάκης Προβατάς,Νατάσα Μπαστέα   
 00:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5-Γιάννης Πετρίδης(Ε)   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ-Μαρία Γεωργίου,Βασίλης Αδαμόπουλος   
 09:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 11:00   ΤΟ GPS ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Θάνος Σιαφάκας   
 12:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ-Στέλιος Βραδέλης,Γιώργος Πίκουλας   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Μαρία Κονταξή, Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 19:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΤΙ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ-Νεφέλη Λυγερού   
 21:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   Η ΣΩΣΤΉ ΩΡΑ-Μάκης Προβατάς,Νατάσα Μπαστέα   
 00:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5-Γιάννης Πετρίδης(Ε)   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ-Μαρία Γεωργίου,Βασίλης Αδαμόπουλος   
 09:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 11:00   ΤΟ GPS ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Θάνος Σιαφάκας   
 12:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ-Στέλιος Βραδέλης,Γιώργος Πίκουλας   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Μαρία Κονταξή, Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 19:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΤΙ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ-Νεφέλη Λυγερού   
 21:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   Η ΣΩΣΤΉ ΩΡΑ-Μάκης Προβατάς,Νατάσα Μπαστέα   
 00:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5-Γιάννης Πετρίδης(Ε)   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ-Μαρία Γεωργίου,Βασίλης Αδαμόπουλος   
 09:00   ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ - Χρήστος Μιχαηλίδης   
 11:00   ΤΟ GPS ΤΗΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Θάνος Σιαφάκας   
 12:00   ΝΑΙ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ - Ευαγγελία Μπαλτατζή   
 13:00   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ-Στέλιος Βραδέλης,Γιώργος Πίκουλας   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΓΕΩΠΟΛΙΣ - Μαρία Κονταξή, Δημήτρης Φαναριώτης   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Γιώργος Γιανναράκος, Μαίρη Βενέζη   
 18:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 19:00   ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ - Έλενα Καραγιάννη   
 20:00   ΤΙ ΜΑΣ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ-Νεφέλη Λυγερού   
 21:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   Η ΣΩΣΤΉ ΩΡΑ-Μάκης Προβατάς,Νατάσα Μπαστέα   
 00:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5-Γιάννης Πετρίδης(Ε)   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΠΡΩΙΝΗ ΠΑΡΕΑ - Κατερίνα Σερέτη, Διονύσης Χατζημιχάλης   
 08:00   ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ-Μαρία Γεωργίου,Βασίλης Αδαμόπουλος   
 09:00   ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Αλφόνσος Βιτάλης   
 10:00   ΣΕ ΔΙΑΔΡΑΣΗ-Αρετή Μπίτα   
 11:00   ΜΕ ΤΟΥΤΑ ΚΑΙ Μ"ΕΚΕΙΝΑ-Φώτης Παπούλιας   
 12:00   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Γιώργος Παπαγεωργίου, Δημήτρης Κοντογιάννης   
 13:00   ΜΕΓΕΘΥΝΣΕΙΣ - Θανάσης Γεωργακόπουλος   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ντένια Σαρακίνη   
 15:00   ΑΝΤΑΝΑΚΛΑΣΕΙΣ-Ελενα Νεοφωτίστου   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - Νατάσσα Βησσαρίωνος   
 19:00   ΑΣΚΩ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΜΟΥ - Περικλής Βασιλόπουλος
  «Ασκώ τα δικαιώματά μου, τηρώ τις υποχρεώσεις μου, στην Ευρώπη του αύριο».   
 20:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Ολίνα Ξενοπούλου   
 22:00   Η ΣΩΣΤΉ ΩΡΑ-Μάκης Προβατάς,Νατάσα Μπαστέα   
 00:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5-Γιάννης Πετρίδης(Ε)   
 01:00   Μουσικές Επιιλογές   
 08:00   ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ - Παντελής Μάνος   
 09:00   ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ - Νότης Ανανιάδης   
 10:00   ΣΕ ΔΙΑΔΡΑΣΗ-Αρετή Μπίτα   
 12:00   ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - Πολυδεύκης Παπαδόπουλος   
 13:00   ΑΦΥΛΑΧΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ - Θωμάς Σίδερης   
 14:00   ΠΡΩΤΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Ευρυδίκη Χάντζιου   
 15:00   «ΠΡΟΣΦΕΡΩ» - Αθηνά Γιόγιακα
  Μία εκπομπή αφιερωμένη στην αξία της κοινωνικής προσφοράς και του εθελοντισμού   
 16:00   PLUS ONE - Γιώργος Νερούτσος   
 18:00   ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ - Ιωάννα Ταραμπίκου   
 20:00   ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ 24 ΚΑΡΕ - Ντέπυ Βρεττού   
 21:00   DOC on Air - Ντέπυ Βρεττού   
 22:00   ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΡΥΘΜΟ ΤΟΥ SWING - Πανταζής Τσάρας   
 23:00   Μουσικές Επιιλογές