06:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 08:00   ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ - Βαγγέλης Παπαδημητρίου   
 10:00   ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ - Κωνσταντίνα Δημητρούλη   
 12:00   GPS - Θάνος Σιαφάκας   
 13:00   ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 14.00
  Η καθημερινή Ραδιοεφημερίδα   
 14:30   ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Παντελής Μάνος   
 15:00   ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   FLASHBACK ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Γιώργος Τσούκαλος   
 19:00   ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ - Ευανθία Ξυνού   
 20:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 22:00   DOC on Air - Ντέπυ Βρεττού   
 23:00   ΣΤΟ ΝΤΙΒΑΝΙ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ - Έφη Ζέρβα   
 00:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 08:00   ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ - Βαγγέλης Παπαδημητρίου   
 10:00   ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ - Κωνσταντίνα Δημητρούλη   
 12:00   GPS - Θάνος Σιαφάκας   
 13:00   ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ - Αρετή Μπίτα   
 14:00   ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 14.00
  Η καθημερινή Ραδιοεφημερίδα   
 14:30   ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Παντελής Μάνος   
 15:00   ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   FLASHBACK ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Γιώργος Τσούκαλος   
 19:00   ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ - Ευανθία Ξυνού   
 20:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 22:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - Ολίνα Ξενοπούλου   
 23:00   ΠΥΡΓΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - Δημήτρης Θωμάς   
 00:00   ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ - Έλενα Μαράκα   
 02:00   Σύνδεση με Δεύτερο Πρόγραμμα   
 08:00   ΕΚΚΛΗΣΙΑ - Ὄρθρος καί Ἀρχιερατική Θεία Λειτουργία   
 12:00   ΑΦΥΛΑΧΤΗ ΔΙΑΒΑΣΗ - Θωμάς Σίδερης   
 14:00   ΈΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΣΟΥ - Σίσσυ Καπλάνη   
 16:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 22:00   Χορεύοντας στον ρυθμό του Swing - Πανταζής Τσάρας   
 23:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 00:00   ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - Θάνος Μαντζάνας   
 02:00   Σύνδεση με Δεύτερο Πρόγραμμα   
 07:00   ΤΟ ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΤΕΡΝΟ - Μουσικές επιλογές από την Άννα Σακαλή   
 08:00   ΕΚΚΛΗΣΙΑ - ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΗ ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 11:00   ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ - Παντελής Μάνος   
 13:00   AUTO CLUB - Πάρις Ποντίκας
  Τα πάντα για το αυτοκίνητο.   
 14:00   ΈΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ ΣΟΥ - Σίσσυ Καπλάνη   
 16:00   Η ΠΟΛΗ ΣΕ ΚΙΝΗΣΗ - Μερσιάνα Ελευθεριάδου   
 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 22:00   ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ - Θανάσης Βικόπουλος   
 00:00   ΓΡΑΦΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ - Θάνος Μαντζάνας   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 08:00   ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Αλφόνσος Βιτάλης   
 10:00   ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ - Μαρία Γεωργίου   
 11:00   ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ - Γιώργος Πίκουλας   
 12:00   GPS - Γιώργος Νερούτσος   
 13:00   ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ - Έλενα Καραγιάννη   
 14:00   ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 14.00
  Η καθημερινή Ραδιοεφημερίδα   
 14:30   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Δημήτρης Κοντογιάννης   
 15:00   ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   FLASHBACK ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Γιώργος Τσούκαλος   
 19:00   ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ - Ευανθία Ξυνού   
 20:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ - Έλενα Μαράκα   
 00:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 08:00   ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Αλφόνσος Βιτάλης   
 10:00   ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ - Μαρία Γεωργίου   
 11:00   ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ - Γιώργος Πίκουλας   
 12:00   GPS - Γιώργος Νερούτσος   
 13:00   ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ - Έλενα Καραγιάννη   
 14:00   ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 14.00
  Η καθημερινή Ραδιοεφημερίδα   
 14:30   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Δημήτρης Κοντογιάννης   
 15:00   ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   FLASHBACK ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Γιώργος Τσούκαλος   
 19:00   ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ - Ευανθία Ξυνού   
 20:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ - Έλενα Μαράκα   
 00:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης   
 06:00   ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΧΕΤΙΚΟ - Ανδρέας Παπασταματίου   
 08:00   ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑΣ - Αλφόνσος Βιτάλης   
 10:00   ΟΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ - Μαρία Γεωργίου   
 11:00   ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΑ ΚΑΙ ΜΗ - Γιώργος Πίκουλας   
 12:00   GPS - Γιώργος Νερούτσος   
 13:00   ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ - Έλενα Καραγιάννη   
 14:00   ΕΛΛΑΔΑ ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΙΣ 14.00
  Η καθημερινή Ραδιοεφημερίδα   
 14:30   ΚΑΘΑΡΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ - Δημήτρης Κοντογιάννης   
 15:00   ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΠΟΡ   
 16:00   ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΣΤΙΣ 5 - Γιάννης Πετρίδης   
 17:00   ΜΠΛΕ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ - Μαίρη Βενέζη   
 18:00   FLASHBACK ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ - Γιώργος Τσούκαλος   
 19:00   ΥΠΕΡΑΝΩ ΠΑΣΗΣ ΥΠΟΨΙΑΣ - Ευανθία Ξυνού   
 20:00   ΕΛΘΕΤΩ Η ΒΑΣΙΛΕΙΑ - Βασιλεία Ζερβού   
 22:00   ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ 24 ΚΑΡΕ - Ντέπυ Βρεττού   
 22:00   ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΧΡΩΜΑ - Έλενα Μαράκα   
 23:00   ΠΥΡΓΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ - Δημήτρης Θωμάς   
 01:00   ΝΥΧΤΑ ΣΤΑΣΟΥ - Ελπίδα Γεωργιτζίκη   
 02:00   ΛΑΪΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Γιάννης Ευθυμίου   
 05:00   ΞΗΜΕΡΩΜΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ - Δημήτρης Μαλανδράκης