06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 08:00   ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ   
  ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ
 10:00   ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 11:00   ΚΑΛΗΜΕΡΑ   
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
 12:00   ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
 13:00   ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   
  Θανάσης Γιωγάδης
 14:00   ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ   
  ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
 15:00   ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ   
   ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 16:00   ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 17:00   ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ   
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ
 18:00   ΑΡΧΕΙΟ - ΦΩΝΕΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΕΝΤΖΙΔΗΣ
 19:00   ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 22:00   ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
  Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ
 23:00   ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ   
  ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΛΑΣΙΚΗ   
  Γιάννης Δημητρούδης
 08:00   ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ   
  ΧΡΥΣΑ ΝΑΝΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
 11:00   ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ   
  ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
 13:00   ΤΡΑΒΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ   
  Μαριάννα Καλαϊτζή & Άννα Γιαννακίδου
 15:00   ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΒΕΓΓΕΡΑ   
  Γιώργος Μητράκης
 16:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 18:00   ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ ΙΔΕΩΝ   
  Γιώργος Κορδομενίδης
 19:00   ΜΕ ΡΟΚ ΔΙΑΘΕΣΗ   
  ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΛΑΤΑΝΟΣ
 20:00   ΩΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ
 22:00   ΒΡΑΔΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ   
  Δέσποινα Τάσσου
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΛΑΣΙΚΗ   
  Γιάννης Δημητρούδης
 08:00   ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ   
  ΧΡΥΣΑ ΝΑΝΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ
 11:00   ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ   
  ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
 13:00   ΤΡΑΒΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ   
  Μαριάννα Καλαϊτζή & Άννα Γιαννακίδου
 15:00   ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΒΕΓΓΕΡΑ   
  Γιώργος Μητράκης
 16:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 18:00   ΜΕ ΡΙΜΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΝΟΤΕΣ   
  Δημήτρης Νικολούδης
 19:00   ΜΕ ΡΟΚ ΔΙΑΘΕΣΗ   
  ΘΑΝΑΣΗΣ ΖΛΑΤΑΝΟΣ
 20:00   ΡΑΔΙΟΓΥΡΙΣΜΑΤΑ   
  Πάρις Παρασχόπουλος
 22:00   Σαν τη μουσική δεν έχει   
   Τόνια Σουφλέρη
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 08:00   ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ   
  ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ
 10:00   ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 11:00   ΚΑΛΗΜΕΡΑ   
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
 12:00   ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
 13:00   ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   
  Θανάσης Γιωγάδης
 14:00   ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ   
  ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
 15:00   ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ   
   ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 16:00   ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 17:00   ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ   
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ
 18:00   ΠΟΙΗΤΙΚΗ ΑΔΕΙΑ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 19:00   ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 20:00   DA CAPO   
  ΠΑΡΙΣ ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
 21:00   ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
  Ιστορίες από τον κόσμο κ 60' μουσική με urban κ jazz επιρροές   
  Βάσω Βλαχοπούλου
 22:00   ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
  Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ
 23:00   ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ   
  ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 08:00   ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ   
  ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ
 10:00   ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 11:00   ΚΑΛΗΜΕΡΑ   
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
 12:00   ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
 13:00   ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   
  Θανάσης Γιωγάδης
 14:00   ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ   
  ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
 15:00   ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ   
   ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 16:00   ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 17:00   ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ   
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ
 18:00   ΒΟΥΣΤΡΟΦΗΔΟΝ   
   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΕΝΤΖΙΔΗΣ
 19:00   ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 20:00   DA CAPO   
  ΠΑΡΙΣ ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
 21:00   ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
  Ιστορίες από τον κόσμο κ 60' μουσική με urban κ jazz επιρροές   
  Βάσω Βλαχοπούλου
 22:00   ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
  Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ
 23:00   ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ   
  ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 08:00   ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ   
  ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ
 10:00   ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 11:00   ΚΑΛΗΜΕΡΑ   
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
 12:00   ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
 13:00   ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   
  Θανάσης Γιωγάδης
 14:00   ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ   
  ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
 15:00   ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ   
   ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 16:00   ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 17:00   ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ   
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ
 18:00   ΚΘΒΕ - ΦΩΤΑ, ΣΑΝΙΔΙ, ΧΑΡΤΙ   
 19:00   ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 20:00   DA CAPO   
  ΠΑΡΙΣ ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
 21:00   ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
  Ιστορίες από τον κόσμο κ 60' μουσική με urban κ jazz επιρροές   
  Βάσω Βλαχοπούλου
 22:00   ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
  Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ
 23:00   ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ   
  ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ
 06:00   ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ   
  Δώρα Δαβίδου
 07:00   Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 08:00   ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ   
  ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ
 10:00   ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 11:00   ΚΑΛΗΜΕΡΑ   
  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ
 12:00   ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ
 13:00   ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ   
  Θανάσης Γιωγάδης
 14:00   ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ   
  ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ
 15:00   ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ   
   ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 16:00   ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ
 17:00   ΩΚΕΑΝΟΣ ΤΟΥ ΗΧΟΥ   
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΡΑΧΝΟΣ
 18:00   ΑΡΧΕΙΟ - ΦΩΝΕΣ   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΕΝΤΖΙΔΗΣ
 19:00   ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ   
  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
 20:00   DA CAPO   
  ΠΑΡΙΣ ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ
 21:00   ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
  Ιστορίες από τον κόσμο κ 60' μουσική με urban κ jazz επιρροές   
  Βάσω Βλαχοπούλου
 22:00   ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
  Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr   
  ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ
 23:00   ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ   
  ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ
 00:00   ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ   
  ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ
 02:00   ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ   
  Μάτα Σαμαρά
 04:00   Τραγούδια που αγάπησε ο χρόνος
  Μουσικές επιλογές ξένης και ελληνικής μουσικής.   
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ
 05:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ   
  ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ