07:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 08:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜΜ   
 09:00   ΚΑΙΝΑ ΔΑΙΜΟΝΙΑ - Πανταζής Τσάρας   
 10:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - Πέτρος Δουρδουμπάκης   
 12:00   ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Έλενα Φαληρέα   
 14:00   JUKE BOX - Γιώργος Νερούτσος   
 16:00   ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΙΑ - Έλενα Διάκου   
 17:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης   
 18:00   ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ - Λίνα Νικολακοπούλου, Αλεξάνδρα Χρηστακάκη   
 20:00   ΤΟ ΘΕΑΤΡΟ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ   
 21:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ - Μιχάλης Γελασάκης   
 22:00   ΖΩΝΤΑΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Γιάννης Τζουανόπουλος   
 00:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ   
 06:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 07:00   ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Δημήτρης Μεϊδάνης   
 08:00   ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ - Λίτσα Τότσκα   
 09:00   ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ - Μαρία Κοζάκου   
 10:00   ΜΕΛΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - Πόπη Βάγγερ   
 11:01   Β 11- 12 - Γιώργος Φλωράκης   
 12:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου   
 13:00   ΚΕΝΤΡΟ....ΑΠΟΚΕΝΤΡΟ - Γιώτα Δελώνα   
 14:00   ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ - Βάνα Δαφέρμου   
 15:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ - Λίντα Ζαφειροπούλου   
 16:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη   
 17:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΘΙΑΣΟΣ ΠΟΙΚΙΛΙΩΝ - Σιδερής Πρίντεζης   
 19:00   Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ - Φώτης Απέργης   
 20:00   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ - Γιώργος Τσάμπρας   
 21:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ - Κώστας Θωμαϊδης   
 22:00   ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ - Νίκος Αϊβαλής   
 23:00   ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Άγγελος Σταθόπουλος   
 00:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ - Επιμέλεια: 'Εφη Μεταλληνού   
 01:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης   
 02:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
 04:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη (Ε)   
 05:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου (Ε)   
 06:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 07:00   ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Δημήτρης Μεϊδάνης   
 08:00   ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ - Λίτσα Τότσκα   
 09:00   ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ - Μαρία Κοζάκου   
 10:00   ΜΕΛΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - Πόπη Βάγγερ   
 11:01   Β 11- 12 - Γιώργος Φλωράκης   
 12:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου   
 13:00   ΚΕΝΤΡΟ....ΑΠΟΚΕΝΤΡΟ - Γιώτα Δελώνα   
 14:00   ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ - Βάνα Δαφέρμου   
 15:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ - Λίντα Ζαφειροπούλου   
 16:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη   
 17:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΕΝΑΛΛΑΞ - Σιδερής Πρίντεζης, Νίκος Αϊβαλής   
 19:00   Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ - Φώτης Απέργης   
 20:00   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ - Γιώργος Τσάμπρας   
 21:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ - Κώστας Θωμαϊδης   
 22:00   ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ - Νίκος Αϊβαλής   
 23:00   ΣΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Άγγελος Σταθόπουλος   
 00:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ - Επιμέλεια: 'Εφη Μεταλληνού   
 01:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης   
 02:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
 04:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη (Ε)   
 05:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου (Ε)   
 06:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 07:00   ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Δημήτρης Μεϊδάνης   
 08:00   ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ - Λίτσα Τότσκα   
 09:00   ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ - Μαρία Κοζάκου   
 10:00   ΜΕΛΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - Πόπη Βάγγερ   
 11:01   Β 11- 12 - Γιώργος Φλωράκης   
 12:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου   
 13:00   ΚΕΝΤΡΟ....ΑΠΟΚΕΝΤΡΟ - Γιώτα Δελώνα   
 14:00   ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ - Βάνα Δαφέρμου   
 15:00   ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΕΝΑΡΙΟ - Λίντα Ζαφειροπούλου   
 16:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη   
 17:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΣΟΛ - Σιδερής Πρίντεζης   
 19:00   Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ - Φώτης Απέργης   
 20:00   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ - Γιώργος Τσάμπρας   
 21:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ - Κώστας Θωμαϊδης   
 22:00   ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ - Νίκος Αϊβαλής   
 23:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΡΑΔΙΟ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ - Γιώργος Παπαστεφάνου   
 00:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ - Επιμέλεια: 'Εφη Μεταλληνού   
 01:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης   
 02:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
 04:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη (Ε)   
 05:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου (Ε)   
 06:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 07:00   ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Δημήτρης Μεϊδάνης   
 08:00   ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ - Λίτσα Τότσκα   
 09:00   ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ - Μαρία Κοζάκου   
 10:00   ΜΕΛΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - Πόπη Βάγγερ   
 11:01   Β 11- 12 - Γιώργος Φλωράκης   
 12:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου   
 13:00   ΚΕΝΤΡΟ....ΑΠΟΚΕΝΤΡΟ - Γιώτα Δελώνα   
 14:00   ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ - Βάνα Δαφέρμου   
 15:00   ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ - Δήμητρα Κόχιλα   
 16:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη   
 17:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΣΟΛ - Σιδερής Πρίντεζης   
 19:00   Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΩΡΑ - Φώτης Απέργης   
 20:00   ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΗΧΑΝΗ ΝΑ ΚΟΨΕΙΣ ΜΑΥΡΑ ΜΑΤΙΑ - Γιώργος Τσάμπρας   
 21:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ - Κώστας Θωμαϊδης   
 22:00   ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ - Νίκος Αϊβαλής   
 23:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΡΑΔΙΟ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ - Γιώργος Παπαστεφάνου   
 00:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΥΝ - Επιμέλεια: 'Εφη Μεταλληνού   
 01:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης   
 02:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
 04:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη (Ε)   
 05:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου (Ε)   
 06:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 07:00   ΠΡΩΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ - Δημήτρης Μεϊδάνης   
 08:00   ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ - Λίτσα Τότσκα   
 09:00   ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡ - Μαρία Κοζάκου   
 10:00   ΜΕΛΩΔΙΚΟ ΑΝΤΙΔΟΤΟ - Πόπη Βάγγερ   
 11:01   Β 11- 12 - Γιώργος Φλωράκης   
 12:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου   
 13:00   ΚΕΝΤΡΟ....ΑΠΟΚΕΝΤΡΟ - Γιώτα Δελώνα   
 14:00   ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ - Βάνα Δαφέρμου   
 15:00   ΝΕΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΕΣ - Δήμητρα Κόχιλα   
 16:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη   
 17:00   ΡΟΚ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΟΦΕΣ - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ - Γιάννης Παπουτσάκης   
 19:00   ΗΣΥΧΙΑ! ΓΡΑΦΟΥΜΕ - Γιώργος Τσάμπρας   
 21:00   ΠΛΑΝΟΔΙΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ - Κώστας Θωμαϊδης   
 22:00   ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΡΕΠΕΡΤΟΡΙΟΥ - Νίκος Αϊβαλής   
 23:00   ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΣΕΡΓΙΑΝΙ - Σάκης Τσάρας   
 01:00   ΑΡΧΕΙΟ: ΛΑΙΚΟΙ ΒΑΡΔΟΙ - Πάνος Γεραμάνης   
 02:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ   
 04:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γιάννα Τριανταφύλλη (Ε)   
 05:00   ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - Έλενα Διάκου (Ε)   
 07:00   ΤΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΡΟΛΟΙ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ - Δαυίδ Ναχμίας   
 08:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜΜ   
 09:00   ΛΙΛΙΠΟΥΠΟΛΗ   
 10:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - Πέτρος Δουρδουμπάκης   
 12:00   ΛΑΪΚΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - Έλενα Φαληρέα   
 14:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ   
 16:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - Γιάννης Παπουτσάκης   
 17:00   ERT SESSIONS - Πάνος Χρυσοστόμου   
 18:00   ΖΩΝΤΑΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - Γιάννης Τζουανόπουλος   
 19:00   ΠΑΜΕ ΣΑΝ ΑΛΛΟΤΕ - Σιδέρης Πρίντεζης   
 21:00   ΑΔΕΣΠΟΤΕΣ ΝΟΤΕΣ - Μιχάλης Γελασάκης   
 22:00   ΗΣΥΧΙΑ! ΓΡΑΦΟΥΜΕ - Γιώργος Τσάμπρας   
 00:00   ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΣΚΟΘΗΚΗ ΤΟΥ ΔΕΥΤΕΡΟΥ