06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:05   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 08:20   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ - Μαρίνα Μανδακάκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:20   ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - Σοφία Θεοδωράκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 11:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 12:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:05   ΤΙΤΛΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:10   ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΧΑΝΙΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Ελληνική μουσική και τραγούδια   
 13:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:10   ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ & ΚΡΗΤΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ - Γιάννης Κτιστάκης
  Κρητικές Ιστορίες από το ψηφιοποιημένο αρχείο της ΕΡΤ Χανίων και στη συνέχεια Κρητικά Τραγούδια σχετικά με την Κρητική Ιστορία. Επιμέλεια εκπομπής Γιάννης Κτιστάκης.   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 15:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 17:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ-3 9,58 FM   
 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 18:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 19:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 21:00   ΜΟΥΣΙΚΗ 7 ΑΣΤΕΡΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Εκπομπή με jazz (μουσική- τραγούδια)   
 22:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 23:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ COSMOS   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:05   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 08:20   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ - Μαρίνα Μανδακάκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:20   ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - Σοφία Θεοδωράκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 11:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:20   ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ - Παντελής Χουλάκης
  Αθλητική εκπομπή   
 12:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:05   ΤΙΤΛΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  "Μουσικές του Νότου" με την Ασπασία Βασιλάκη   
 13:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:10   ΣΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - Άρτεμις Κατράκη
  Ήχοι-στίχοι-συνεντεύξεις, πολιτιστικά νέα του τόπου, με την Άρτεμη Κατράκη.   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 15:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 17:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ-3 9,58 FM   
 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:05   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 08:20   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ - Μαρίνα Μανδακάκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:20   ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - Σοφία Θεοδωράκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 11:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:20   ΤΑ ΣΠΟΡ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ - Παντελής Χουλάκης
  Αθλητική εκπομπή   
 12:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:05   ΤΙΤΛΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:10    ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ - Γιώργος Βλαζάκης
  Μουσική του εικοστού αιώνα, με τον Γιώργο Βλαζάκη.   
 13:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:10   ΣΤΗ ΣΤΡΑΤΑ ΤΟΥ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - Άρτεμις Κατράκη
  Ήχοι-στίχοι-συνεντεύξεις, πολιτιστικά νέα του τόπου, με την Άρτεμη Κατράκη.   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 15:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 17:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ-3 9,58 FM   
 18:00   ΤΙΤΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ   
 18:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 19:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:10   ΣΥΡΜΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙ
  Εκπομπή με ρεμπέτικα τραγούδια   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 21:00   ΜΟΥΣΙΚΗ 7 ΑΣΤΕΡΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Εκπομπή με jazz (μουσική- τραγούδια)   
 22:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 23:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ COSMOS   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:05   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 08:20   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ - Μαρίνα Μανδακάκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:20   ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - Σοφία Θεοδωράκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 11:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 12:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:05   ΤΙΤΛΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:10   ΟΙ ΚΡΗΤΙΚΕΣ ΜΑΔΑΡΕΣ ΤΡΑΓΟΥΔΟΥΝ
  Ο Πρόεδρος του Ιστορικού Λαογραφικού Καλλιτεχνικού Συλλόγου "Κρητικές Μαδάρες" Νίκος Μαρκετάκης, παρουσιάζει και αναλύει τα Ριζίτικα τραγούδια.   
 13:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:10   ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗΝ ΕΡΤ ΧΑΝΙΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Ελληνική μουσική και τραγούδια   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 15:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 17:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ-3 9,58 FM   
 18:00   ΤΙΤΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ   
 18:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 19:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 21:00   ΜΟΥΣΙΚΗ 7 ΑΣΤΕΡΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Εκπομπή με jazz (μουσική- τραγούδια)   
 22:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 23:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ COSMOS   
 06:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:05   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 08:20   ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ - Μαρίνα Μανδακάκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 09:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 09:20   ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ - Σοφία Θεοδωράκη
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 10:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 10:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 11:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:10   ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 11:20   ΚΑΡΦΙΑ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΑ - Κατερίνα Πολύζου
  Δημοσιογραφική εκπομπή   
 12:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:05   ΤΙΤΛΟΙ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 12:10    ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ - Γιώργος Βλαζάκης
  Μουσική του εικοστού αιώνα, με τον Γιώργο Βλαζάκη.   
 13:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 13:05   ΣΕ ΑΛΛΗ ΣΤΡΑΤΑ - Άρτεμις Κατράκη
  Μουσική και τραγούδια που αγαπήσαμε, σε διάφορες εκτελέσεις.Επιμέλεια-παρουσίαση: Άρτεμις Κατράκη   
 14:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 15:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 17:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 17:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΤ-3 9,58 FM   
 18:00   ΤΙΤΛΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ   
 18:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 19:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ-ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ   
 19:10   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 20:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΩΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ   
 21:00   ΜΟΥΣΙΚΗ 7 ΑΣΤΕΡΩΝ - Στέλιος Ιωαννίδης
  Εκπομπή με jazz (μουσική- τραγούδια)   
 22:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 23:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ COSMOS