00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   RADIO EDIT (E)
  Μουσική εκπομπή με alternative ξένη μουσική   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα