00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Βασίλης Παππάς   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Βασίλης Παππάς   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Βασίλης Παππάς   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Βασίλης Παππάς   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
  Εκπομπή με θέματα Υγείας σε συνεργασία με την Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΣΤΑ ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ ΤΗΣ ΕΡΑ
  Δημοσιογραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Σωτήρης Αργύρης   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ
  Δημοσιογραφική εκπομπή με θέματα επικαιρότητας και όχι μόνο που επιμελείται και παρουσιάζει η Βάσω Γκόρου   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΧΩΡΙΣ ΤΙΤΛΟ
  Δημοσιογραφική εκπομπή με θέματα επικαιρότητας και όχι μόνο που επιμελείται και παρουσιάζει η Βάσω Γκόρου   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
  Σχόλιο-γραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Κώστας Παπαθεοδώρου   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΠΑΡΤΟ ΑΛΛΙΩΣ
  Σχόλιο-γραφική εκπομπή που επιμελείται και παρουσιάζει ο Κώστας Παπαθεοδώρου   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   EUROPE DIRECT
  Εκπομπή για την Ευρωπαϊκή Ένωση   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   RADIO EDIT
  Μουσική εκπομπή με alternative ξένη μουσική   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ