08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   RADIO EDIT (E)
  Μουσική εκπομπή με alternative ξένη μουσική   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   EUROPE DIRECT
  Εκπομπή για την Ευρωπαϊκή Ένωση   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   RADIO EDIT
  Μουσική εκπομπή με alternative ξένη μουσική   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 00:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΡΑ   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΜΠΙΖ - ΜΠΙΖΕ
  Μουσική εκπομπή που επιμελείται η Ροζίνα Καρκαμπούνα   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  Μουσικές Επιλογές   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΙΚΕΣ
  Μουσική εκπομπή με παραδοσιακή μουσική και τραγούδια που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 08:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 08:10   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα   
 09:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 09:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 10:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 10:10   ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΝΗ
  Ενημερωτική Ζώνη που επιμελούνται και παρασουσιάζουν οι δημοσιογράφοι της ΕΡΤ Ιωαννίνων   
 11:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 11:10   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
  Μουσικές Επιλογές   
 12:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 12:10   ΑΝΘΟΛΟΓΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
  Εκπομπή αφιερωμένη σε πολιτιστικές δράσεις της περιοχής που επιμελείται και παρουσιάζει ο Παναγιώτης Τζόκας   
 13:00   ΔΕΛΤΙΟ ΤΟΠΙΚΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
  Τοπικό Δελτίο Ειδήσεων που συντάσσει και επιμελείται η δημοσιογραφική ομάδα του Σταθμού   
 13:10   ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ
  Εκπομπή με θέματα Υγείας σε συνεργασία με την Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων   
 14:00   ΔΙΚΤΥΟ ΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
  Δίκτυο με το πρώτο πρόγραμμα