06:00 |
ΠΡΩΙΝΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ
ΔΩΡΑ ΔΑΥΙΔΟΥ |
07:00 |
Η ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΝ 958
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ |
08:00 |
ΟΛΙΓΗ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ
ΕΥΗ ΚΑΡΚΙΤΗ |
09:30 |
ΤΕΝΤΩΣΤΕ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΣΑΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥΛΑΣ |
11:00 |
ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ |
12:00 |
ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ |
13:00 |
ΕΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Θανάσης Γιωγάδης |
14:00 |
ΕΝΑΣ ΑΜΛΕΤ ΓΙΑ ΤΟ ΔΡΟΜΟ
ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ |
15:00 |
ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΛΗ
ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ |
16:00 |
Μέχρι το τέλος του κόσμου
Βάσω Βλαχοπούλου |
17:00 |
ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ |
18:00 |
ΤΖΟΥΚ ΜΠΟΞ
Δώρα Δαβίδου |
19:00 |
ΑΡΧΕΙΟ - ΦΩΝΕΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΕΝΤΖΙΔΗΣ |
20:00 |
ΠΕΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΠΩΣ ΘΑ ΑΡΓΗΣΩ
Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ |
22:00 |
ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ
Η εκπομπή μεταδίδεται με εικόνα και ήχο από το http://studio958.ert.gr ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ |
23:00 |
ΟΜΟΡΦΗ ΝΥΧΤΑ
ΠΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΥ |
00:00 |
ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ |
02:00 |
ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
Μάτα Σαμαρά |
04:00 |
ΗΧΟΙ ΣΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ
ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ |
05:00 |
Μουσικές Επιλογές
Μαρία Μαρκούλη |
06:00 |
ΠΡΩΙΝΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ
ΔΩΡΑ ΔΑΥΙΔΟΥ |
07:00 |
ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΛΑΣΙΚΗ
Γιάννης Δημητρούδης |
08:00 |
ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΧΡΥΣΑ ΝΑΝΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ |
11:00 |
ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ |
13:00 |
ΤΡΑΒΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ
Μαριάννα Καλαϊτζή & Άννα Γιαννακίδου |
15:00 |
ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΒΕΓΓΕΡΑ
Γιώργος Μητράκης |
16:00 |
ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
18:00 |
ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ ΙΔΕΩΝ
Γιώργος Κορδομενίδης |
19:00 |
ΥΛΙΚΟ ΟΝΕΙΡΩΝ
ΠΕΝΥ ΤΟΜΠΡΗ |
20:00 |
ΡΑΔΙΟΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
Πάρις Παρασχόπουλος |
22:00 |
ΒΡΑΔΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
Δέσποινα Τάσσου |
00:00 |
ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ |
02:00 |
ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
Μάτα Σαμαρά |
04:00 |
ΗΧΟΙ ΣΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ
ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ |
05:00 |
Μουσικές Επιλογές
Μαρία Μαρκούλη |
06:00 |
ΠΡΩΙΝΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ
ΔΩΡΑ ΔΑΥΙΔΟΥ |
07:00 |
ΜΕ ΔΙΑΘΕΣΗ ΚΛΑΣΙΚΗ
Γιάννης Δημητρούδης |
08:00 |
ΜΙΚΡΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
ΧΡΥΣΑ ΝΑΝΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ |
11:00 |
ΜΕ ΑΛΛΟΝ ΑΕΡΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ |
13:00 |
ΤΡΑΒΑ ΤΙΣ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ, ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ
Μαριάννα Καλαϊτζή & Άννα Γιαννακίδου |
15:00 |
ΚΑΦΕΝΕΙΟΝ ΤΟ ΛΑΪΚΟΝ
Γιώργος Μητράκης |
16:00 |
ΙΧΝΟΓΡΑΦΙΕΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ |
18:00 |
ΒΟΥΣΤΡΟΦΗΔΟΝ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΙΕΝΤΖΙΔΗΣ |
19:00 |
ΥΛΙΚΟ ΟΝΕΙΡΩΝ
ΠΕΝΥ ΤΟΜΠΡΗ |
20:00 |
ΡΑΔΙΟΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
Πάρις Παρασχόπουλος |
22:00 |
Σαν τη μουσική δεν έχει
Τόνια Σουφλέρη |
00:00 |
ΑΥΤΗ Η ΝΥΧΤΑ ΜΕΝΕΙ
ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ |
02:00 |
ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΠΟΡΕΙΑ
Μάτα Σαμαρά |
04:00 |
ΗΧΟΙ ΣΤΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ
ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ |
05:00 |
Μουσικές Επιλογές
Μαρία Μαρκούλη |
06:00 |
ΠΡΩΙΝΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ
ΔΩΡΑ ΔΑΥΙΔΟΥ |
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα |
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα |
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα |