ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ

29  Οκτ
19:15
ΒΟΛΕΪ - VOLLEY LEAGUE (Z)
Βόλεϊ  
30  Οκτ
17:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
30  Οκτ
17:00
BASKETLEAGUE: ΑΡΗΣ - ΛΑΥΡΙΟ (5η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  
30  Οκτ
17:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
30  Οκτ
18:00
VOLLEY LEAGUE: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (3η Αγωνιστική) (Z)
Βόλεϊ  
30  Οκτ
20:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
30  Οκτ
20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
31  Οκτ
17:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
31  Οκτ
17:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
31  Οκτ
20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
31  Οκτ
20:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
1  Νοε
19:30
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
1  Νοε
19:30
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
2  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 1η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
2  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 1η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
3  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 2η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
3  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 2η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
4  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 3η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
4  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 3η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
5  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 4η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
5  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 4η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
5  Νοε
19:30
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
5  Νοε
23:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
6  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 5η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
6  Νοε
17:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
6  Νοε
17:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
6  Νοε
17:00
BASKETLEAGUE: ΛΑΥΡΙΟ - ΙΩΝΙΚΟΣ (6η Αγωνιστική) (Z)
Μπάσκετ  
6  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 5η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
6  Νοε
19:00
FORMULA 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
6  Νοε
20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
6  Νοε
20:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
6  Νοε
21:55
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
7  Νοε
09:00
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 6η Ημέρα - Προκριματικοί (Z)
Υγρός στίβος  
7  Νοε
17:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
7  Νοε
17:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
7  Νοε
17:30
ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ 25m 6η Ημέρα - Τελικοί (Z)
Υγρός στίβος  
7  Νοε
20:00
ΜΠΑΣΚΕΤ - Stoiximan BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
7  Νοε
20:00
BASKET LEAGUE (Z)
Μπάσκετ  
7  Νοε
20:50
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΜΕΞΙΚΟ (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
12  Νοε
20:55
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ (ΒΡΑΖΙΛΙΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
13  Νοε
21:15
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ (ΒΡΑΖΙΛΙΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
13  Νοε
21:55
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΜΕΞΙΚΟ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
14  Νοε
18:50
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ (ΒΡΑΖΙΛΙΑ) (Z)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
14  Νοε
20:50
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΜΕΞΙΚΟ
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  
19  Νοε
20:55
FORMULA 1 - GRAND PRIX ΣΑΟ ΠΑΟΛΟ (ΒΡΑΖΙΛΙΑ)
Μηχανοκίνητος αθλητισμός  

 
     




Live Streaming
Κατάλληλο για όλους
Κατάλληλο άνω των 8 ετών
Κατάλληλο άνω των 12 ετών
Κατάλληλο άνω των 16 ετών
Κατάλληλο άνω των 18 ετών
Ζωντανή μετάδοση
Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
Υπότιτλοι για K/κωφούς και βαρήκοους θεατές
Ταινία
Ντοκιμαντέρ
Παιδικό πρόγραμμα
Σειρά