GR  UTC
 07:00 04:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ   
 09:00 06:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 12:00 09:00   ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ (ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 16:00 13:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 17:00 14:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ… ΝΙΚΟΛ ΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - Α. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Π. Τσάρας   
 23:00 20:00   ΖΩΝΤΑΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 00:00 21:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E)   
 02:00 23:00   ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ (E)   
 04:00 01:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- Π. Τσάρας   
GR  UTC
 07:00 04:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 08:00 05:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00 07:00   ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΑΚΗ (Η/Υ) Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΡΧΕΙΟ ΤΗΣ ΕΡΑ   
 12:00 09:00   ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ (ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΗΣ ΦΩΝΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 16:00 13:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μ. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ   
 18:00 15:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 20:00 17:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ   
 22:00 19:00   ΖΩΝΤΑΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 00:00 21:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 01:00 22:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - Μ. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ (E)   
 03:00 00:00   ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ (E)   
 05:00 02:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 09:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 16:00 13:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 17:00 14:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - Α. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ - ΖΑΒΙΤΣΙΑΝΟΥ   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ (E)   
 03:00 00:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ (E)   
 04:00 01:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (E)   
 05:00 02:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 09:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ   
 12:00 09:00   ΜΕ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ - ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 16:00 13:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ - Γ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 17:00 14:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - Α. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ (E)   
 03:00 00:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ (E)   
 04:00 01:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (E)   
 05:00 02:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 09:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ   
 12:00 09:00   ΜΕ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ - ΦΡΑΤΖΕΣΚΑΚΗ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - Α. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ (E)   
 03:00 00:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ (E)   
 04:00 01:00   ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ - Π. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ (E)   
 05:00 02:00   Ο ΠΕΤΡΟΣ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ - ΔΟΥΡΔΟΥΜΠΑΚΗΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 09:00 06:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 17:00 14:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ   
 19:00 16:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Ν. ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (E)   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - Α. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΚΟΣ (E)   
 03:00 00:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - Ν. ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (E)   
 04:00 01:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (E)   
 05:00 02:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 12:00 09:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 13:00 10:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ   
 16:00 13:00   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΟΚ ΣΚΗΝΗ - Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 18:00 15:00   ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ - Π. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ - ΒΑΝΑ ΔΑΦΕΡΜΟΥ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗ (E)   
 23:00 20:00   ΤΟ ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Η/Υ)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΤΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΝΤΟΚΥΜΑΝΤΕΡ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 02:00 23:00   ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΛΙΣΤΕΣ   
 05:00 02:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E)