GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:00 05:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ, ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΜΠΑ   
 12:00 09:00   ΜΕ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 17:00 14:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 03:00 00:00   ATHENS CALLING   
 05:00 02:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:00 05:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ, ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΜΠΑ   
 12:00 09:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 17:00 14:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ   
 19:00 16:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 03:00 00:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (E)   
 04:00 01:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 05:00 02:00   ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:00 05:00   ΛΙΣΤΑ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ   
 09:00 06:00   Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Η ΕΛΛΑΔΑ - ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΜΠΑ   
 12:00 09:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ   
 16:00 13:00   ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΟΚ ΣΚΗΝΗ - Α. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 17:00 14:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΖΑΖ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ   
 18:00 15:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ - ΒΑΝΑ ΔΑΦΕΡΜΟΥ   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΛΙΣΤΑ - ΜΑΡΙΑ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 03:00 00:00   ΤΟ ΛΑΪΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (E)   
 05:00 02:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 07:00 04:00   ΠΕΡΑΣΜΕΝΑ ΞΕΧΑΣΜΕΝΑ - ΜΑΡΙΑ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ (E)   
 09:00 06:00   ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ( Η/Υ)   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ   
 12:00 09:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ (ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 16:00 13:00   ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ( Η/Υ)   
 17:00 14:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 19:00 16:00   ΣΑΝ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ - ΝΙΚΟΛ ΛΙΑΚΟΣΤΑΥΡΟΥ   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (E)   
 22:00 19:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ   
 23:00 20:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 00:00 21:00   Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (E)   
 02:00 23:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ (E)   
 04:00 01:00   ΤΟ ΡΕΜΠΕΤΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ- ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΤΣΑΡΑΣ   
 05:00 02:00   Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΛΙΣΤΑ - ΦΑΛΗΡΕΑ   
 07:00 04:00   ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ( Η/Υ)   
 08:00 05:00   ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ   
 10:00 07:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 12:00 09:00   ΛΑΪΚΟ ΤΑΞΙΔΙ ΣΕ ΡΕΜΠΕΤΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ - ΕΛΕΝΑ ΦΑΛΗΡΕΑ (ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ Β΄ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ)   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ERT SESSIONS - ΠΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ   
 16:00 13:00   ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ, ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (Σύνδεση με Α΄ Πρόγραμμα)   
 18:00 15:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 20:00 17:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΕΡΑ ΣΠΟΡ   
 22:00 19:00   ΖΩΝΤΑΝΗ ΓΡΑΜΜΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ - ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ (Σύνδεση με Β΄Πρόγραμμα)   
 00:00 21:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 01:00 22:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 03:00 00:00   ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΥΝΘΕΤΕΣ ΣΤΗ ΦΩΝΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ (E)   
 05:00 02:00   ΛΙΣΤΑ - ΜΑΡΙΑ ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:00 05:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ, ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΜΠΑ   
 12:00 09:00   ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ ΜΑΚΡΙΝΕΣ - ΝΑΤΑΣΑ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝΟΣ (E)   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 17:00 14:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 03:00 00:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ (E)   
 04:00 01:00   ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ (E)   
 05:00 02:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (E)   
GR  UTC
 06:00 03:00   ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ   
 08:00 05:00   ΣΤΟΝ ΠΑΛΜΟ ΤΗΣ ΟΜΟΓΕΝΕΙΑΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΕΡΟΥΤΣΟΣ, ΘΑΝΟΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ   
 10:00 07:00   Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ - ΨΑΛΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΟΥΜΠΑ   
 12:00 09:00   ΜΕ ΠΝΕΥΜΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ - ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ   
 13:00 10:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 14:00 11:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 15:00 12:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ   
 16:00 13:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ   
 17:00 14:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 18:00 15:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ   
 19:00 16:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   
 20:00 17:00   ΡΑΔΙΟΕΦΗΜΕΡΙΔΑ (Σύνδεση με Α΄Πρόγραμμα)   
 21:00 18:00   ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΜΟΥ ΤΟ ΧΩΜΑ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   
 22:00 19:00   ΦΥΣΑΕΙ Ο ΜΠΑΤΗΣ, ΦΥΣΑΕΙ ΤΟ ΚΥΜΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΧ   
 23:00 20:00   ΤΑ ΞΩΤΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ - ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΙΜΠΥΡΗ (E)   
 00:00 21:00   Ν΄ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ   
 01:00 22:00   ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ - ΖΕΤΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ (E)   
 02:00 23:00   ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΚΑΤΑΣΤΡΩΜΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΣ   
 03:00 00:00   ΔΡΑΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΡΑΪΔΕΣ - ΒΙΚΥ ΤΣΙΑΝΙΚΑ (E)   
 04:00 01:00   ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΦΩΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ   
 05:00 02:00   ΦΩΝΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΛΛ. ΚΑΡΔΙΑΣ - ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΣΤΑΣ (E)