06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  Λουκάς Λουκάς, Μιχάλης Λαδόπουλος   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  Ηλίας Δρυμώνας   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  Μπάμπης Παπάζογλου, Πέτρος Μαυρογιαννίδης   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  Αντώνης Λαγός, Κώστας Κουκουλάς   
 15:00   Τρία Πουλάκια Κάθονται...
  Έλενα Αλεβίζου, Έλενα Μπουζαλά, Γιώργος Πίκουλας   
 15:00   Το Τρίτο Μάτι
  Λευτέρης Σαρελάκος, Γιώργος Μυρισκλάβος   
 17:00   Στον Κόσμο Μας
  Χρήστος Σαράντος   
 18:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας
  Μάκης Τσίλκος, Φάνης Σκύφτας   
 19:00   Η Ελλάδα Των Σπορ
  Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 20:00   Ραδιοεφημερίδα
  Βαγγέλης Ζορμπάς   
 21:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Βασίλης Παπανικολάου, Δημήτρης Μαλισιώβας ΕΥΡΩΛΙΓΚΑ ( 12η Aγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: ΟΑΚΑ(ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ) ΑΓΩΝΑΣ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ – ΜΙΛΑΝΟ ΩΡΑ:21.15 ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  Δημήτρης Καϊμάς   
 03:00   Η Γαλέρα
  Κώστας Ρισβάς   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 08:00   Αθλητική Καλημέρα
  Μιχάλης Λαδόπουλος   
 09:00   Υγεία και Σπορ
  Βίκυ Σπύρου   
 10:00   Αθλητικός Τουρισμός
  Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 12:00   RanBet
  Γιάννης Ράνιος   
 14:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Μάκης Τσίλκος ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: E.A.K. KEΡΚΥΡΑΣ (TEXNIKOΣ) ΩΡΑ:15.00 ΑΓΩΝΑΣ: ΑΟΚ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:Γ.ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ   
 17:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Σήφης Βοτζάκης ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ:ΟΑΚΑ (ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ) ΩΡΑ:17.15 ΑΓΩΝΑΣ: Α.Ε.Κ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Γ.ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ- M.ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ- ΣΧΟΛΙΟ Θ.ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: ΠΕΡΙ   
 20:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Άγγελος Στίμος ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ (ΤΕΧΝΙΚΟΣ) ΩΡΑ:19.30 ΑΓΩΝΑΣ: ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΟΚ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Π.ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ( Α1. 9η Αγωνιστική ΓΗΠΕΔΟ: NEΑΠΟΛΗ ΛΑΡΙΣΑΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   Μουσικές Διαδρομές
  Νίκος Κουνούπης   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 06:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 08:00   Αθλητική Καλημέρα
  Μιχάλης Λαδόπουλος   
 10:00   Αθλητικός Τουρισμός
  Φάνης Σκύφτας, Μάκης Τσίλκος   
 12:00   Στον Κόσμο Μας
  Χρήστος Σαράντος   
 13:00   RanBet
  Γιάννης Ράνιος   
 14:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Σήφης Βοτζάκης ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: Γ.ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ (ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ) ΩΡΑ:15.00 ΑΓΩΝΑΣ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:ΜΠ.ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ – Γ.ΡΑΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ: Θ.ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ   
 18:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Γιώργος Παχάκης ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: Θ.ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΩΡΑ:17.15 ΑΓΩΝΑΣ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ: Β.ΚΟΥΒΑΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ: Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΩΡΑ:17.15 ΑΓΩΝΑΣ: ΛΑΜΙΑ -   
 20:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Βασίλης Παπανικολάου ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ (15η Αγωνιστική) ΓΗΠΕΔΟ: ΞΑΝΘΗ ARENA ΩΡΑ:17.15 ΑΓΩΝΑΣ: Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ:ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΣ   
 22:00   Μικρόφωνο Στα Γήπεδα
  Άγγελος Στίμος   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  Δημήτρης Μώρος, Δημήτρης Καϊμάς   
 02:00   Μουσικές Διαδρομές
  Νίκος Κουνούπης   
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα
Δεν υπάρχει καταχωρημένο πρόγραμμα