06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΤΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  ΣΗΦΗΣ ΒΟΤΖΑΚΗΣ   
 14:00   Το Τρίτο Μάτι
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ   
 15:00   24 Δευτερόλεπτα
  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   
 16:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας / Η Ελλάδα Των Σπορ
  ΦΑΝΗΣ ΣΚΥΦΤΑΣ   
 18:00   Ραδιοεφημερίδα
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ   
 20:00   Στον Κόσμο Μας
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ   
 22:00   Στον Αστερισμό Της ΕΡΑ
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 03:00   Σύνδεση με πρώτο/ Γαλέρα
  ΡΙΣΒΑΣ   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη
  ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΤΣΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΓΟΣ   
 14:00   Το Τρίτο Μάτι
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΡΕΛΑΚΟΣ   
 15:00   24 Δευτερόλεπτα
  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   
 16:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας / Η Ελλάδα Των Σπορ
  ΦΑΝΗΣ ΣΚΥΦΤΑΣ   
 18:00   Ραδιοεφημερίδα
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ   
 20:00   Στον Κόσμο Μας
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ   
 22:00   Στον Αστερισμό Της ΕΡΑ
  ΑΡΗΣ ΓΑΤΑΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 03:00   Σύνδεση με πρώτο/ Γαλέρα
  ΡΙΣΒΑΣ   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη
  ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  ΣΗΦΗΣ ΒΟΤΖΑΚΗΣ   
 14:00   Το Τρίτο Μάτι
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΡΕΛΑΚΟΣ   
 15:00   24 Δευτερόλεπτα
  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   
 16:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας / Η Ελλάδα Των Σπορ
  ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΛΚΟΣ   
 18:00   Ραδιοεφημερίδα
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΛΙΣΙΩΒΑΣ   
 20:00   Στον Κόσμο Μας
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ   
 22:00   Στον Αστερισμό Της ΕΡΑ
  ΑΡΗΣ ΓΑΤΑΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 03:00   Σύνδεση με πρώτο/ Γαλέρα
  ΡΙΣΒΑΣ   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη
  ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΓΟΣ   
 14:00   Το Τρίτο Μάτι
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΡΙΣΚΛΑΒΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΡΕΛΑΚΟΣ   
 15:00   24 Δευτερόλεπτα
  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   
 16:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας / Η Ελλάδα Των Σπορ
  ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΛΚΟΣ   
 18:00   Ραδιοεφημερίδα
  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΧΑΚΗΣ   
 20:00   Στον Κόσμο Μας
  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ   
 22:00   Στον Αστερισμό Της ΕΡΑ
  ΑΡΗΣ ΓΑΤΑΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 03:00   Σύνδεση με πρώτο/ Γαλέρα
  ΡΙΣΒΑΣ   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη
  ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 06:00   Τρεις Λαλούν Και Ξημερώνει
  ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ   
 08:00   Πρωινοί Τύποι
  ΗΛΙΑΣ ΔΡΥΜΩΝΑΣ   
 10:00   Μαζί Δεν Κάνουν Και Χώρια Δεν Μπορούν
  ΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   
 12:00   Η Πρώτη Σελίδα
  ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΑΓΟΣ   
 14:00   Το Τρίτο Μάτι
  ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΑΡΕΛΑΚΟΣ   
 15:00   24 Δευτερόλεπτα
  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   
 16:00   Στον Παλμό Της Περιφέρειας / Η Ελλάδα Των Σπορ
  ΦΑΝΗΣ ΣΚΥΦΤΑΣ   
 18:00   Ραδιοεφημερίδα
  ΣΗΦΗΣ ΒΟΤΖΑΚΗΣ   
 20:00   Στον Κόσμο Μας
  ΑΡΗΣ ΓΑΤΑΣ   
 22:00   Στον Αστερισμό Της ΕΡΑ
  ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΛΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΛΛΙΟΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 03:00   Σύνδεση με πρώτο/ Γαλέρα
  ΡΙΣΒΑΣ   
 04:00   Από Τις Τέσσερις έως Τις Πέντε με τον Γιάννη Πετρίδη
  ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 05:00   Μουσικές Λίστες της ΕΡΑσπορ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ   
 00:00   Η Μπάλα Στην Εξέδρα
  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΩΡΟΣ