08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 12:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος   
 14:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 00:00   Playlist [Έλενα Μαράκα]   
 02:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 12:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος   
 14:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 00:00   Playlist [Έλενα Μαράκα]   
 02:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 12:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος   
 14:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Φώτης Απέργης   
 22:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 00:00   KOSMOS ART MIX (Θανάσης Κώστας)   
 02:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 06:00   Playlist [Κώστας Μυλωνάς]   
 08:00   Playlist [Κώστας Αλαγιάννης]   
 10:00   Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 14:00   Έλενα Μαράκα   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Playlist [Γιώτα Κοτσέτα]   
 20:00   Playlist [Γιάννης Δημητριάδης]   
 22:00   KOSMOS LAB | BASEMENT FREAKS (GR)
  Το mixtape των Basement Freaks από την Ελλάδα.   
 00:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 06:00   Playlist [Κώστας Μυλωνάς]   
 08:00   Playlist [Κώστας Αλαγιάννης]   
 10:00   Γιάννης Δημητριάδης   
 12:00   Βασίλης Γούναρης   
 14:00   Έλενα Μαράκα   
 16:00   Κώστας Μυλωνάς   
 18:00   Γιάννης Πετρίδης: Ο Ήχος της Οθόνης
  Αφιέρωμα του Γιάννη Πετρίδη με μουσική και τραγούδια που ξεκίνησαν την καριέρα τους από τον κινηματογράφο και, σε ένα δεύτερο στάδιο, από την τηλεόραση. Ακούγονται μουσικές που έχουν γράψει μεγάλοι συ   
 20:00   Playlist [Γιάννης Δημητριάδης]   
 22:00   KOSMOS LIVE | PENGUIN CAFE ORCHESTRA
  Την Κυριακή 10 Ιουνίου, ακούμε τη συναυλία που έδωσε ένας θρύλος της reggae μουσικής, o Toots Hibert με το συγκρότημά του, τους θρυλικούς Maytals, σε ένα από τα μεγαλύτερα και σημαντικότερα reggae φε   
 00:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 12:00   Γιάννης Δημητριάδης   
 14:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 00:00   Playlist [Έλενα Μαράκα]   
 02:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]   
 08:00   Προκόπης Δούκας   
 10:00   Γιώτα Κοτσέτα   
 12:00   Λεωνίδας Αντωνόπουλος   
 14:00   Ρουμπίνη Σταγκουράκη   
 16:00   Κωνσταντίνος Παντζόγλου   
 18:00   Κώστας Αλαγιάννης   
 20:00   Αντώνης Δημητρίου   
 22:00   Ιωσήφ Βάγγερ   
 00:00   Playlist [Έλενα Μαράκα]   
 02:00   Playlist [Φάνης Τζαβέλας]