08:00   PLAYLIST   
 10:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   
 12:00   ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ   
 14:00   ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ   
 16:00   ΚΩΣΤΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   
 18:00   P/L ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   P/L ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   
 22:00   KOSMOS LAB
  Εμπλουτισμένο με νέα mixset από γνωστούς Έλληνες και διεθνείς παραγωγούς και μουσικούς, το «Kosmos Lab» μπαίνει στον τρίτο κύκλο του ακόμη πιο δυναμικά! Μέσα από τις φρέσκες ιδέες μουσικών, παραγωγ...   
 00:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 06:00   P/L ΚΩΣΤΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   
 08:00   P/L ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 10:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   
 12:00   ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ   
 14:00   ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ   
 16:00   ΚΩΣΤΑΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   
 18:00   ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΔΗΣ   
 20:00   PLAYLIST   
 22:00   KOSMOS LIVE (EBU) ή PLAYLIST (Γ.Δημητριάδης)   
 00:00   PLAYLIST (ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ)   
 02:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 08:00   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ   
 10:00   ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 12:00   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 14:00   ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ   
 16:00   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ   
 18:00   ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 22:00   ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ   
 00:00   PLAYLIST (ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ)   
 02:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 08:00   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ   
 10:00   ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 12:00   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 14:00   ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ   
 16:00   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ   
 18:00   ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 22:00   ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ   
 00:00   PLAYLIST (ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ)   
 02:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 08:00   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ   
 10:00   ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 12:00   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 14:00   ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ   
 16:00   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ   
 18:00   ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 22:00   ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ   
 00:00   PLAYLIST (ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ)   
 02:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 08:00   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ   
 10:00   ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 12:00   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 14:00   ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ   
 16:00   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ   
 18:00   ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
 22:00   ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ   
 00:00   PLAYLIST (ΕΛΕΝΑ ΜΑΡΑΚΑ)   
 02:00   PLAYLIST (ΦΑΝΗΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ)   
 08:00   ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΔΟΥΚΑΣ   
 10:00   ΓΙΩΤΑ ΚΟΤΣΕΤΑ   
 12:00   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   
 14:00   ΡΟΥΜΠΙΝΗ ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ   
 16:00   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΤΖΟΓΛΟΥ   
 18:00   ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ   
 20:00   ΦΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ   
 22:00   ΙΩΣΗΦ ΒΑΓΓΕΡ   
 00:00   KOSMOS ART MIX (ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)   
 02:00   PLAYLIST