ΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΙΑΜΟΝΗΣ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
(02:00)
Η ΑΡΧΑΙΑ ΣΚΟΥΡΙΑ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
(03:00)
Ο ΘΗΣΑΥΡΟΣ ΤΗΣ ΑΓΓΕΛΙΝΑΣ (ΑΡΧΕΙΟ)
(04:00)
ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΛΑΪΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ (Α’ ΚΥΚΛΟΣ)
(05:00)
ΦΥΛΕΣ ΣΤΑ ΙΜΑΛΑΙΑ
(06:00)
PAJANIMALS (E)
(07:00)

    ΔΕΥΤΕΡΑ  17/07/2017  
07:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΣΙΝΤ, Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ  (E) Παιδικό
07:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΠΑΙΧΝΙΔΟΥΠΟΛΗ  (E) Παιδικό
08:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ ΠΑΤ  (E) Παιδικό
08:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΧΑΪΝΤΙ  (E) Παιδικό
09:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ - Α΄ ΚΥΚΛΟΣ  (E) Παιδικό
09:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ: ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΕΡΓΟΥΝΤ  (E) Παιδικό
10:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
«ΙΝΤΙ» HOW TO BE INDIE  (E) Σειρά
«Πώς να είσαι το Νο 1 την Ημέρα της Μητέρας»
10:30 Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ΕΘΝΙΚΑ ΠΑΡΚΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ  Ντοκιμαντέρ
Eπεισόδιο 6
11:30 Web TV Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ON THE ROAD (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)  Ντοκιμαντέρ
«Βόρεια Κέρκυρα, ιστιοπλοΐα και κρίκετ»
12:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2017-ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ   Ζωντανή μετάδοση  
ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ – ΜΙΚΤΟ ΝΤΟΥΕΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ
13:00 Web TV Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ  (E)
«Μανούσος Μανουσάκης, Έλενα Ναθαναήλ, Απόστολος Γκλέτσος, Πάνος Μιχαλόπουλος, Γιώργος Χατζηνάσιος, Θεοφανία Παπαθωμά, Αλεξάνδρα Παυλίδου»
14:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2017-ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ   Ζωντανή μετάδοση  
ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ: «ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ»
15:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΕΣΤΗ  Ταινία
17:00 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Θ΄ ΚΥΚΛΟΣ)  Σειρά
Επεισόδια 10ο & 11ο
19:00 Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ  (E)
«Brats»
19:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ 2017-ΒΟΥΔΑΠΕΣΤΗ   Ζωντανή μετάδοση  
ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ 10μ. ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΑΝΔΡΩΝ
21:00 Web TV Κατάλληλο για όλους (Απαραίτητη η γονική συναίνεση)
ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ  (E) Ντοκιμαντέρ
«Bref»
22:15 Web TV Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ (ΕΡΤ ΑΡΧΕΙΟ)
«Κώστας Μουρσελάς»
23:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
STAIRWAY TO TITIKA  Ντοκιμαντέρ
00:00 Web TV Greece
ΚΕΙΜΕNA: documenta 14  Ντοκιμαντέρ
«Πέρασμα – Δράμα» (Passing Drama) - Α΄ ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΗ ΜΕΤΑΔΟΣΗ
01:15 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ  Ταινία
02:30
ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ  Ντοκιμαντέρ


ΒΡΑΔΙΝΕΣ ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ
03:30 Web TV Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ΟΙ ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
05:00 Κατάλληλο για όλους (Επιθυμητή η γονική συναίνεση)
ΑΣΠΡΟ - ΜΑΥΡΟ: ΧΟΝΤΡΟΣ - ΛΙΓΝΟΣ
05:30 Web TV Greece Κατάλληλο για όλους
ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ (Θ΄ ΚΥΚΛΟΣ)  Σειρά

Οι ώρες μετάδοσης των βραδινών επαναλήψεων είναι ενδεικτικές
και ενδέχεται να τροποποιηθούν





Οι ώρες μετάδοσης αναφέρονται σε τοπική ώρα Ελλάδος.
Ζώνη ώρας: UTC+3
κανονική ώρα (UTC+2): από 29 Οκτωβρίου 2017
θερινή ώρα (UTC+3): από 25 Μαρτίου 2018

 
     


Προβολή WebTV μόνο για Ελλάδα
Προβολή WebTV
Κατάλληλο για όλους
Κατάλληλο για όλους με επιθυμητή τη γονική συναίνεση
Κατάλληλο για όλους με απαραίτητη τη γονική συναίνεση
Κατάλληλο για ανήλικους άνω των 15
Κατάλληλο για ενήλικους
Ζωντανή μετάδοση
Μαγνητοσκοπημένη μετάδοση
Ταινία
Ντοκιμαντέρ
Παιδικό πρόγραμμα
Σειρά